Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Corteva Agriscience звітує результати першого кварталу 2023 року та покращує прогнози на рік

 • Диференційоване портфоліо та ефективне виконання стратегії сприяють зростанню продажів і прибутків у першому кварталі
 • Покращення прогнозу на 2023 рік, що враховує придбання компаній з біологічного захисту рослин
 • Хороші позиції для забезпечення привабливого сталого зростання відповідно до цілей до 2025 року

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) (“Corteva” або “Компанія”) представила фінансові результати за три місяці, що закінчились 31 березня 2023 р.

Огляд результатів першого кварталу 2023 року

Чисті продажі Прибуток від операційної діяльності (після оподаткування) Прибуток в розрахунку на акцію

ЗПБО

4.88 млрд дол. США 607 млрд дол. США

0.84 дол. США

Зміна порівняно з  1 кв. 2022

+6% +5% +6%
  Органічні продажі[1] Операційна EBITDA[1]

Операційний прибуток в розрахунку на акцію[1]

Не ЗПБО 5.06 млрд дол. США 1.23 млрд дол. США

1.16 дол. США

Зміна порівняно з  1 кв. 2022 +10% +18%

+20%

Основні події 1 кварталу 2023 року

 • Чистий обсяг продажів в першому кварталі 2023 р. зріс на 6% порівняно з попереднім роком за рахунок зростання в обох сегментах. Органічні продажі1 зросли на 10% за той же період, передовсім в ЕМЕА2 та Північній Америці2.
 • Чисті продажі насіння зросли на 7%, а органічні продажі1 збільшилися на 10% порівняно з минулим роком. Ціни зросли завдяки продовженню реалізації стратегії компанії «ціна за цінність» та відшкодуванню вищих виробничих витрат. Зменшення обсягів було викликано скороченням сезону сафрін’ї, обмеженнями пропозиції в Латинській Америці та виходом з Росії.
 • Чисті продажі засобів захисту рослин зросли на 5%, а органічні продажі1 збільшилися на 10%, завдяки зростанню бізнесу в регіоні ЕМЕА. Підвищення цін спричинено сталим виконанням стратегії у відповідь на інфляцію. Зростання обсягів від постійного проникнення нових продуктів, включаючи гербіциди EnlistTM і ArylexTM, було нівельовано виводом продуктів та затримками в Латинській Америці та Азійсько-Тихоокеанському регіоні через погодні умови.
 • Дохід по ЗПБО та прибуток на акцію (EPS) від діяльності, що триває, склали 607 млн дол. США та 0,84 дол. США за акцію у першому кварталі 2023 року відповідно. Операційний показник EBITDA1 і операційний прибуток на акцію1 склали 1,23 млрд дол. США та 1,16 дол. США за акцію відповідно. Ефективне виконання цінової політики, продуктовий портфель, а також дії щодо підвищення продуктивності більш ніж нівелюють інфляцію та несприятливі валютні коливання.
 • Компанія збільшила прогноз3 на 2023 рік, включив в нього ефект від придбання компаній з біологічного захисту рослин, та очікує чистий обсяг продажів від 18,6 до 18,9 млрд доларів США. Операційна EBITDA1 очікується в діапазоні від 3,55 до 3,75 млрд доларів США. Очікується, що операційний прибуток на акцію1 перебуватиме у діапазоні від 2,8 до 3,0 доларів США.

 1 кв. 1 кв.  %  %

(Млн дол. США, якщо не зазначено інше)

2023 2022 зміни органічної зміни1

Чисті продажі

4,884 4,601 6% 10%

Північна Америка

2,202 2,005 10%

10%

EMEA 1,813 1,582 15%

25%

Латинська Америка 552 650 (15)%

(21)%

Азійсько-Тихоокеанський регіон 317 364 (13)%

(4)%

“Corteva успішно розпочала 2023 рік, що відображає цілеспрямоване виконання стратегії в поєднанні з постійним попитом на наші інноваційні технологічні рішення. Наші стратегічні дії, спрямовані на зосередження нашого портфоліо в сферах, де ми надаємо диференційовану цінність клієнтам, перетворюються на прискорене зростання продажів нових продуктів, постійне збільшення маржі та вищу якість доходів.

Фундаментальні показники сільського господарства залишаються конструктивними, оскільки обмежена світова пропозиція зерна продовжує чинити тиск на кінцеві запаси, утримуючи ціни на врожай вище історичних середніх показників та зберігаючи доходи сільськогосподарських підприємств. Ми також бачимо, що купівельна поведінка клієнтів починає нормалізуватися, оскільки надійність ланцюга постачання покращується.

Ми на шляху до досягнення наших фінансових цілей на 2025 рік, оскільки наша провідна науково-дослідна організація продовжує інвестувати в нові та диференційовані технології для створення більш стійкої глобальної харчової та паливної системи".

Чак Магро, головний виконавчий директор.

Новини компанії

Запуски нових продуктів протягом кварталу підвищують цінність впроваджених інновацій

 • Компанія оголосила про плани щодо комерційного запуску Optimum® GLY Canola - нової запатентованої технології гліфосату, призначеної для забезпечення покращеного контролю бур'янів і ширшого діапазону застосування гербіцидів порівняно з технологією гліфосату першого покоління - щоб фермери мали більше вибору і гнучкості для ефективної боротьби з бур'янами.
 • Компанія також оголосила про комерційний запуск VorceedTM Enlist® Corn, який поєднує три механізми дії для захисту від наземних комах і три механізми дії для захисту від підземних комах, включаючи технологію RNAi. Він також включає толерантність до чотирьох гербіцидів – гліфосату, глюфосинату, 2,4-D холіну та FOPs – для покращення боротьби зі стійкими бур’янами.
 • Нарешті, Компанія оголосила про комерційний запуск AdaveltTM Active - нового фунгіциду з новим механізмом дії, який захищає від широкого спектру хвороб, які можуть вплинути на врожайність. Компанія отримала реєстрацію продукту в Австралії, Канаді та Південній Кореї, і планує пропонувати AdaveltTM Active в інших країнах у майбутньому, очікуючи схвалення регуляторних органів.

Компанія придбала Symborg та Stoller, двох провідних виробників біологічних препаратів

 • Протягом кварталу Компанія придбала Symborg, експерта з мікробіологічних технологій, що базується в Мурсії, Іспанія; і Stoller, одну з найбільших незалежних компаній у галузі виробництва біологічних препаратів, що спеціалізується на здоров’ї та живленні рослин, розташовану в Х’юстоні, штат Техас.
 • Ці інвестиції зміцнюють зобов’язання Компанії надавати фермерам стійкі інструменти, що забезпечують додаткові можливості, підвищену цінність та підвищену продуктивність.
 • Ці придбання в поєднанні з внутрішніми інноваційними можливостями роблять біологічний бізнес Corteva одним із найбільших у світі з платформою для прискорення зростання на ринку біопрепаратів, що швидко зростає.

Компанія оголосила про нові партнерства, щоб запропонувати фермерам сталі рішення

 • Протягом кварталу Компанія оголосила про багаторічну співпрацю з Bunge для розробки та комерціалізації нових сортів сої з більшим вмістом білка, оптимізованими амінокислотними профілями та нижчим вмістом сполук, які перешкоджають засвоєнню поживних речовин, для виробництва кормів для тварин. Відповідно до зобов’язань Corteva забезпечувати сталі інновації для своїх клієнтів, ці продукти представляють потенційну нову можливість для створення цінності для фермерів, водночас надаючи виробникам кормів більш поживний варіант для зменшення використання синтетичних добавок, зниження витрат і скорочення викидів вуглекислого газу.
 • Окремо Компанія оголосила про комерційну співпрацю з Bunge і Chevron U.S.A. Inc., дочірньою компанією Chevron Corporation, для виведення запатентованих гібридів озимого ріпаку, призначених для збільшення доступності сировини рослинного походження для ринку біопалива. Як частина нової системи культур подвійного призначення на півдні США, ця інновація забезпечить фермерам рішення для підвищення продуктивності та прибутку на своїх полях, одночасно сприяючи розширенню ринку видів палива з меншим вмістом вуглецю. Крім того, озимий ріпак може виступати в якості покривної культури для покращення здоров’я ґрунту та підвищення ефективності ведення сільського господарства.

Підсумки сегменту насіння

У першому кварталі 2023 року чистий обсяг продажів насіння склав 2,7 млрд дол. США, що вище 2,5 млрд. дол. США у першому кварталі 2022 року. Приріст продажів зумовлений зростанням цін на 17% та сприятливим впливом портфелю на 2%, що було частково нівельовано зменшенням обсягів на 7% і несприятливим впливом валюти на 5%.

Підвищення цін відбулося завдяки потужному виконанню стратегії в усьому світі, на чолі з ЕМЕА, оскільки фермери віддають перевагу врожайності з метою компенсації інфляції. Дії з ціноутворення компенсують вплив валюти в регіоні EMEA. Зменшення обсягів обумовлене скороченням сезону сафріньї через затримку збору врожаю сої, обмеження поставок кукурудзи в Латинській Америці та рішення 2022 року вийти з Росії. Несприятливий валютний вплив спричинили турецька ліра та українська гривня.

Операційна EBITDA сегмента становила 652 млн дол. США в першому кварталі 2023 року, що на 15% більше, ніж у першому кварталі 2022 року. Виконання цінової стратегії, поточні витрати та дії з підвищення продуктивності компенсували вищі вхідні витрати та витрати на фрахт, менші обсяги та збільшення інвестицій у дослідження та розробки. Рентабельність операційної EBITDA у сегменті покращилася приблизно на 165 базисних пунктів порівняно з аналогічним періодом попереднього року.

 1 кв. 1 кв.  %  %

(Млн дол. США, якщо не зазначено інше)

2023 2022 зміни органічної зміни1

Північна Америка

1,323 1,184 12% 12%

EMEA

1,012 926 9% 19%
Латинська Америка 259 323 (20)%

(24)%

Азійсько-Тихоокеанський регіон 101 91 11%

25%

Чисті продажі насіння загалом 2,695 2,524 7%

10%

Операційна EBITDA в сегменті насіння 652 569 15%

N/A

Підсумки сегменту засобів захисту рослин

Чистий обсяг продажів засобів захисту рослин склав приблизно 2,2 млрд дол. США в першому кварталі 2023 року порівняно з приблизно 2,1 млрд дол. США в першому кварталі 2022 року. Зростання продажів відбулося завдяки збільшенню цін на 11%, що було частково нівельовано на 5% несприятливим впливом валюти і зменшенням обсягів на 1%, включаючи вплив оптимізації портфелю продуктів.

Підвищення ціни було широкомасштабним і здебільшого відображало ціноутворення через вищі витрати на сировину та логістику, цінність нашої диференційованої технології, а також валютний вплив в регіоні ЕМЕА. Тривале проникнення нових продуктів EnlistTM і ArylexTM було більш ніж нівельовано затримками сезонів у Латинській Америці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні через несприятливі погодні умови та оптимізацію портфелю продуктів. Несприятливий валютний вплив спричинили турецька ліра та євро.

Операційна EBITDA сегмента становила 603 млн дол. США в першому кварталі 2023 року, що на 23% більше, ніж у першому кварталі 2022 року. Виконання цін, підвищення продуктивності та сприятливий баланс з лишком компенсували вищі витрати на ресурси, включаючи витрати на сировину, і несприятливий вплив валюти. Операційна рентабельність EBITDA сегмента покращилася більш ніж на 390 базисних пунктів порівняно з періодом попереднього року.

 1 кв.  1 кв. % %

(Млн дол. США, якщо не зазначено інше)

2023 2022 зміни органічної зміни1

Північна Америка

879 821 7% 8%

EMEA

801 656 22% 35%
Латинська Америка 293 327 (10)%

(17)%

Азійсько-Тихоокеанський регіон 216 273 (21)%

(14)%

Чисті продажі засобів захисту рослин 2,189 2,077 5%

10%

Операційна EBITDA в сегменті ЗЗР 603 491 23%

N/A

Прогноз на 2023

Прогноз для сільського господарства в 2023 році залишається стабільним, з рекордним попитом на зернові та олійні культури, оскільки кінцеві запаси продовжують перебувати під тиском. Ціни на сировинні товари перевищують середні історичні значення, а баланси та рівень доходів фермерів залишаються стабільними, що спонукає фермерів віддавати перевагу технологіям для максимізації прибутку. Компанія очікує збільшення посівних площ у США та продовжує стежити за динамічними погодними умовами в усьому світі.

Компанія оновила попередній прогноз3 на весь 2023 рік – очікується збільшення продажів та прибутків, що включає в себе вплив від придбання компаній-виробників біологічних препаратів. Corteva очікує обсяг чистих продажів в діапазоні від 18,6 до 18,9 млрд дол. США, що в середньому є очікуваним зростанням на 7%. Операційна EBITDA1 очікується в діапазоні від 3,55 до 3,75 млрд дол. США, що в середньому є зростанням на 13% за рік. Очікується операційний прибуток на акцію1 від 2,8 до 3,0 долара США за акцію, що в середньому є зростанням на 9%,  що відображає більший прибуток і нижчу середню кількість акцій, частково нівельованою прогнозованою вищою ефективною податковою ставкою та процентними витратами.

У компанії відсутня можливість приведення своїх прогнозних фінансових показників, що не належать до ЗПБО, у відповідність до найбільш порівнянних фінансових показників ЗПБО США, оскільки компанія не може передбачити з достатньою достовірністю і без необґрунтованих зусиль ймовірність виникнення непідконтрольних їй статей балансу.

[1] Органічні продажі, операційний прибуток на акцію та операційна EBITDA не є показниками ЗПБО. 2 Північна Америка визначається як США та Канада. EMEA визначається як Європа, Близький Схід та Африка. 3 Компанія не забезпечує найбільш порівнянний показник ЗПБО на перспективній основі.


Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience — це глобальна виключно сільськогосподарська компанія, акції якої котируються на біржі. Компанія поєднує передові інновації, активну взаємодію із клієнтами та оперативну діяльність з метою вигідної розробки рішень для серйозних глобальних викликів, з якими стикається сільське господарство. Corteva створює переваги на ринку завдяки своїй унікальній стратегії дистрибуції та збалансованому, глобально різноманітному портфелю насіння, засобів захисту рослин, а також цифрових продуктів та послуг. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та володіючи портфелем технологій для забезпечення зростання, компанія прагне максимізувати продуктивність фермерів, працюючи із зацікавленими сторонами по всій продовольчій системі та виконуючи своє зобов'язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Детальнішу інформацію можна знайти на сайті www.corteva.com.ua.

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagramLinkedInTwitter та YouTube.

Застереження щодо прогнозних заяв

Цей звіт містить певні оцінки та прогнозні заяви в розумінні розділу 21E Закону про цінні папери 1934 року з поправками та розділу 27A Закону про цінні папери 1933 року з поправками, на які поширюється дія безпечної гавані. положення про прогнозні заяви, що містяться в Законі про реформу судових процесів щодо приватних цінних паперів 1995 року, і можуть бути ідентифіковані за такими словами, як «плани», «очікує», «буде», «передбачає», «вважає», «має намір, » «проекти», «оцінки», «прогноз» або інші слова подібного значення. Усі заяви, які стосуються очікувань або прогнозів щодо майбутнього, включаючи заяви про фінансові результати або перспективи Corteva; стратегія зростання; розробка продукту; нормативні дозволи; позиція на ринку; стратегія розміщення капіталу; ліквідність; екологічні, соціальні та управлінські (ESG) цілі та ініціативи; очікувані вигоди від придбань, заходів з реструктуризації або ініціатив щодо економії коштів; і результати непередбачених обставин, таких як судові процеси та екологічні питання, є прогнозними заявами.

Прогнозні заяви та інші оцінки ґрунтуються на певних припущеннях та очікуваннях майбутніх подій, які можуть бути неточними або можуть не реалізуватися. Прогнозні заяви та інші оцінки також включають ризики та невизначеності, на які Corteva не може вплинути. Незважаючи на те, що список поданих далі факторів, можна вважати репрезентативним, його все ж таки не слід розглядати як вичерпну заяву з усіх потенційних ризиків та невизначеностей. Фактори, які не вказані у списку, можуть становити значні додаткові перешкоди для реалізації прогнозних заяв. Наслідки суттєвих відмінностей між фактично отриманими та передбачуваними у прогнозних заявах результатами можуть включати, зокрема, збої в роботі, операційні проблеми, фінансові збитки, юридичну відповідальність перед третіми особами та аналогічні ризики, будь-яка з яких може мати істотний несприятливий вплив на бізнес, результати діяльності. та фінансовий стан Corteva. До деяких важливих факторів, через які фактичні результати діяльності Corteva можуть суттєво відрізнятися від прогнозованих у будь-яких прогнозних заявах, можна віднести такі: (i) нездатність компанії успішно розробити та комерціалізувати безперервне постачання продукції на ринок; (ii) нездатність отримати або вчасно продовжувати необхідні дозволи регулюючих органів для деяких продуктів Corteva; (iii) вплив ступеня суспільного розуміння та визнання чи передбачуваного громадського визнання біотехнологій та інших сільськогосподарських продуктів Corteva; (iv) вплив змін у сільськогосподарській та супутній галузевій політиці держави та міжнародних організацій; (v) витрати на дотримання нормативних вимог, що змінюються, і наслідки фактичних або передбачуваних порушень екологічного законодавства чи вимог дозволу; (vi) вплив зміни клімату та непередбачуваних сезонних і погодних факторів; vii) недотримання конкурентного та антимонопольного законодавства; (viii) вплив конкуренції в галузі Corteva; (ix) створення конкурентом посередницької платформи для розповсюдження продуктів Corteva; (x) вплив залежності Corteva від третіх сторін щодо певної її сировини або ліцензій та комерціалізації; (xi) ефект нестабільності витрат Corteva; (xii) ризик, пов'язаний з геополітичним і військовим конфліктом; (xiii) вплив промислового шпигунства та інших збоїв у ланцюжку поставок, інформаційних технологіях або мережевих системах Corteva; (xiv) ризики, пов’язані з екологічними судовими процесами та зобов’язаннями щодо відшкодування успадкованих зобов’язань EIDP у зв’язку з відокремленням Corteva; (xv) ризики, пов’язані з глобальною діяльністю Corteva; (xvi) неспроможність ефективно керувати придбаннями, відчуженнями, альянсами, реструктуризацією, ініціативами щодо економії коштів та іншими портфельними діями; (xvii) неспроможність залучити капітал через ринки капіталу або короткострокові запозичення на умовах, прийнятних для Corteva; (xviii) неспроможність клієнтів Corteva сплатити свої борги перед Corteva, включаючи програми фінансування клієнтів; (xix) збільшення пенсій та інших зобов’язань щодо фінансування програми виплат по закінченні трудової діяльності; (xx) настрої ринків капіталу щодо питань ESG; (xxi) ризики, пов’язані з пандеміями чи епідеміями; (xxii) права інтелектуальної власності Corteva або захист від претензій щодо інтелектуальної власності, висунутих іншими особами; (xxiii) вплив контрафактної продукції; (xxiv) залежність Corteva від перехресних ліцензійних угод інтелектуальної власності; (xxv) інші ризики, пов’язані з Відокремленням від DowDuPont.

Крім того, можуть існувати інші ризики та невизначеності, які Corteva наразі не може визначити або які Corteva наразі не очікує мати суттєвого впливу на її бізнес. Якщо в будь-якій прогнозній заяві чи іншій оцінці висловлено очікування або переконання щодо майбутніх результатів або подій, таке очікування чи переконання ґрунтується на поточних планах і очікуваннях керівництва Corteva та висловлюється сумлінно та, як вважається, має розумна основа, але не може бути гарантії, що очікування або переконання будуть результатом або будуть досягнуті або здійснені. Corteva заперечує та не бере на себе жодних зобов’язань оновлювати чи переглядати будь-які прогнозні заяви, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством. Детальне обговорення деяких значних ризиків і невизначеностей, які можуть спричинити суттєві відмінності результатів і подій від таких прогнозних заяв, включено до розділу «Фактори ризику» річного звіту Corteva за формою 10-K зі змінами наступними квартальними звітами. за формами 10-Q та поточні звіти за формою 8-K.

Правило G (Фінансові показники, розраховані без застосування ЗПБО)

Цей звіт про прибутки включає інформацію, яка не відповідає ЗПБО (GAAP) США, та використовує показники, які не застосовуються в ЗПБО(GAAP). До таких показників відносяться органічні продажі, органічне зростання (включаючи зростання за сегментами та регіонами), операційна EBITDA, операційний прибуток від основної діяльності у перерахунку на акцію та базова ставка податку. Керівництво використовує дані показники при внутрішньому плануванні та прогнозуванні, а також при розподілі ресурсів та оцінці матеріальних заохочень. Керівництво вважає, що ці показники, що не використовуються в ЗПБО (GAAP), найкраще відображають поточні результати діяльності компанії протягом зазначених періодів і надають більш актуальну та значиму інформацію для інвесторів, оскільки вони дають уявлення про поточні результати діяльності компанії та більш оптимальні результати порівняння показників у річному обчисленні. Ці показники, що не використовуються в ЗПБО(GAAP), доповнюють інформацію, що підлягає розкриттю із застосуванням ЗПБО(GAAP) США, і не є показниками діяльності компанії, альтернативними показниками по ЗПБО(GAAP) США. Крім того, такі показники, що не відповідають ЗПБО (GAAP), можуть відрізнятися від аналогічних показників, які надають або використовують інші компанії. Відповідність між зазначеними показниками, що не використовуються та використовуються в ЗПБО (GAAP) США, наведено у Вибірковій фінансовій інформації та показниках, що не застосовуються в ЗПБО(GAAP), починаючи зі сторінки А-5 Таблиць фінансової звітності.

Corteva не в змозі узгодити свої перспективні фінансові показники, що не відповідають GAAP, із найбільш порівнянними фінансовими показниками згідно з GAAP США, оскільки вона не в змозі без необґрунтованих зусиль передбачити з достатньою впевненістю елементи поза контролем Компанії, такі як Значні статті. Значні статті, про які повідомляється в представлених періодах, див. на сторінці A-8 додатків до фінансових звітів. Починаючи з 1 січня 2020 року, Компанія представляє витрати на амортизацію роялті за прискорену передплату як значну статтю. Прискорена передплачена амортизація роялті являє собою безготівкову комісію, пов’язану з визнанням авансових платежів, здійснених Monsanto у зв’язку з невиключною ліцензією Компанії в Сполучених Штатах і Канаді на Genuity® Roundup Ready 2 Yield® і Roundup Ready 2 Xtend® від Monsanto. ознаки стійкості до гербіцидів. Очікується, що протягом п’ятирічного періоду нарощування Enlist E3TM Corteva значно скоротить обсяг продукції з ознаками толерантності до гербіцидів Roundup Ready 2 Yield® і Roundup Ready 2 Xtend®, починаючи з 2021 року, з очікуваним мінімальним використанням ознаки платформи після завершення нарощування. Компанія також взяла на себе зобов’язання щодо діяльності, пов’язаної з діями з реструктуризації 2022 року, які, як очікується, будуть завершені у 2023 році. Загальна сума чистих витрат на реструктуризацію до оподаткування та інші витрати, які, як очікується, будуть визнані протягом 2023 року, не очікується, що будуть суттєвими.

Органічні продажі визначаються як ціна та обсяг і виключають вплив валюти та портфеля. Операційна EBITDA визначається як прибуток (збиток) (тобто дохід (збиток) від триваючої діяльності до сплати податків на прибуток) до сплати відсотків, амортизації, неопераційних вигод (витрат), прибутків (збитків) від курсових курсів і чистого нереалізованого прибутку або збиток від перерахунку на ринок для певних похідних інструментів в іноземній валюті, які не відповідають критеріям обліку хеджування, за винятком впливу суттєвих статей. Неопераційні виплати (витрати) складаються з неопераційних пенсій та інших виплат по закінченні трудової діяльності (OPEB), коригування податкової компенсації, а також витрат на відновлення навколишнього середовища та судових витрат, пов’язаних із застарілими підприємствами та об’єктами. Коригування податкового відшкодування стосується змін у балансі відшкодування в результаті застосування умов Угоди про податкові питання між Corteva та Dow та/або DuPont, які обліковуються Компанією як дохід або витрати до оподаткування. Рентабельність операційної EBITDA визначається як операційна EBITDA як відсоток від чистих продажів.

Прибуток (збиток) від основного виду діяльності в перерахунку на одну акцію визначається як «прибуток (збиток) на одну просту акцію від діяльності, що триває — розводнена», без урахування впливу суттєвих позицій після вирахування податків (включаючи надбавку на знецінення гудвілу), впливу позареалізаційних переваг у чистому обчисленні та впливу пов'язаних з нематеріальними активами витрат на амортизацію за вирахуванням податків, що існували на момент відокремлення від DowDuPont, та післяподатковий вплив чистого нереалізованого прибутку або збитку від діяльності з переоцінки ринку для певних похідних інструментів в іноземній валюті, які не відповідають критеріям обліку хеджування. Незважаючи на те, що зазначені вище не відповідні ЗПБО показники не враховують амортизації нематеріальних активів компанії, керівництво вважає, що для інвесторів важливо розуміти, що такі нематеріальні активи сприяють створенню доходу. Амортизація нематеріальних активів, що відносяться до придбань минулого періоду, нараховується в наступних періодах, доки такі нематеріальні активи не будуть повністю амортизовані. Будь-які майбутні придбання можуть призвести до амортизації додаткових нематеріальних активів. Чистий нереалізований прибуток або збиток від переоцінки поточних біржових позицій для певних фінансових інструментів в іноземній валюті, які не відповідають критеріям обліку хеджування, є негрошовим чистим прибутком (збитком) від змін справедливої ​​вартості певних договорів, які є похідними фінансовими інструментами в невказаній іноземній валюті. Після розрахунку, який відбувається у тому ж календарному році, як і виконання договору, інформація про чистий прибуток (збиток) від змін справедливої ​​вартості за некваліфікованими фінансовими інструментами в іноземній валюті відображається у відповідних фінансових показниках, що не належать до ЗПБО (GAAP), що дозволяє у щоквартальних результатах спостерігати економічний ефект від похідних фінансових інструментів в іноземній валюті, та виключити нереалізований прибуток за ними з показника волатильності справедливої ​​вартості. Базова ставка податку на прибуток визначається як ефективна ставка податку без урахування впливу прибутків (збитків) від курсових курсів, неопераційних вигод (витрат), амортизації нематеріальних активів (існуючої на момент відокремлення), прибутків (збитків) від перерахунку на ринкову вартість за певними контрактами в іноземній валюті, не визначеними як хеджування, та значними статтями.

TM ® Товарні знаки Corteva Agriscience та її афілійованих компаній. ©

Контакт для ЗМІ

Кріс Аллен

+1 403-483-5205

 kris.allen@corteva.com

Контакти для інвесторів

Кім Бут

+1 302-485-3704

kimberly.a.booth@corteva.com

Офіційні постачальники послуг