Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Unilever Ukraine LLC

Василь Бовділов

Генеральний директор

• Компанія Unilever є одним із провідних світових виробників та постачальників продуктів харчування, засобів особистої гігієни, косметичної продукції та товарів по догляду за домом. Кожного дня 2,5 мільярди споживачів використовують продукцію Unilever у понад 190 країнах світу. Кількість працівників компанії сягає 155,000, а обсяг продажів у 2019 році склав 52 млрд. євро. Більше половини підрозділів компанії оперує на розвинених ринках та на ринках, що розвиваються. Unilever володіє понад 400 брендами по всьому світу, включаючи Persil, Dove, Knorr, Domestos, Hellmann's, Lipton, Wall's, PG Tips, Ben & Jerry, Magnum та Lynx.
• Unilever’s Sustainable Living Plan – План Сталого Розвитку компанії Unilever, на якому ґрунтується стратегія компанії, бере на себе зобов'язання допомогти понад мільярду людей вжити заходів щодо поліпшення їх здоров'я і благополуччя; удвічі зменшити вплив наших продуктів на навколишнє середовище; покращення якості життя мільйонів людей.
• Додаткову інформацію про компанію Unilever і наші бренди можна отримати на сайті www.unilever.com.

Про компанію Unilever в Україні

Протягом останніх 27 років Україна стала одним із пріоритетних ринків для Unilever глобально. Близько 200 українських співробітників щодня створюють бренди та виготовлять продукцію для споживачів усієї України.
Портфель брендів в Україні включає всесвітньовідомі глобальні, а також локальні бренди, такі як чай Lipton, Бесіда; супи та основи для приготування страв Knorr; косметична продукція та засоби особистої гігієни: Dove, AXE, Rexona, Love Beauty & Planet, TRESemme`, Clear, Timotei, Pure Line, Бархатные ручки, Camay, Черный жемчуг,100 Рецептов красоты, Closeup, Signal, Forest Balm; засоби для догляду за домом Cif, Domestos та Glorix.
• У рамках стратегії локалізації виробництва та, відповідно, зменшення імпортної залежності, а також нашої чіткої візії побудови гнучкого ланцюга постачання, здатного швидко реагувати на потреби наших українських споживачів, ми розпочали виробництво чаю в Гостомелі у 2016 році.
• Unilever э членом та партнером Національної Ради Інвесторів при Президентові України, Американської Торгової Палати та Європейської Бізнес Асоціації.
Додаткову інформацію про бізнес і торгові марки Unilever в Україні можна отримати на сайті www.unilever.ua.

Контакти

Адреса Вул. Дегтярівська, 27T, корп. A, Київ 04119, Україна
Телефон +38 (044) 490-5846
Електронна пошта kiev.reception@unilever.com
Веб-сайт www.unilever.com/

Офіційні постачальники послуг