Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

Institute for Economic Research and Policy Consulting

Ігор Бураковський

Генеральний директор

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій - визнаний український аналітичний центр, заснований в жовтні 1999 року провідними українськими політиками та Німецькою консультативною групою з питань економічних реформ, яка була частиною німецької програми ТРАНСФОРМ.
Наша місія - це вироблення альтернативного погляду на ключові проблеми суспільного та економічного розвитку України. Ключовими завданнями для реалізації нашої місії на даному етапі є:
∙ Вироблення фахової експертної оцінки в сфері економіки та економічної політики, розробка стратегічних та інструментальних складових економічної політики
∙ Формування громадської думки шляхом організації публічного діалогу та поширення знань
∙ Сприяння розвитку економічних та суспільних наук, стимулювання розвитку дослідницької спільноти в Україні.
В своїй роботі Інститут керується принципами вільного та демократичного ринку в відкритому суспільстві. Необхідною передумовою роботи Інституту є його політична незалежність, яка забезпечує неупередженість рекомендацій Інституту. Водночас Інститут активно співпрацює з суб'єктами прийняття політичних рішень для впровадження рекомендацій.
До Інституту входять три дослідницьких Центри, які пов’язані між собою спільною метою - дослідження проблем та перспектив економічного розвитку України в контексті модернізації суспільства та держави:
∙ Центр економічних досліджень, який продовжує традиції економічного аналізу, прогнозування та моделювання, а також консультацій з питань економічної та соціальної політики.
∙ Центр досліджень сучасного суспільства, який акумулював усі проекти, що стосуються оцінок, очікувань та іншої інформації, яка отримані безпосередньо від суб’єктів економічної діяльності та громадян, та дослідження з використанням соціологічних методів збору інформації.
∙ Центр досліджень міжнародних відносин, який вивчає відносини України з сусідами та з основними центрами впливу в сучасному світі, а також займається питаннями європейської інтеграції.

Контакти

Адреса Вул. Рейтарська, 8/5A, , корп. , -й поверх, офіс , Київ 01030, Україна
Телефон +38 (044) 278-6360
Електронна пошта institute@ier.kiev.ua
Веб-сайт www.ier.com.ua

Офіційні постачальники послуг