Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Grammarly

Бред Гувер

Генеральний директор

Місія компанії Grammarly — покращувати життя, удосконалюючи комунікацію. Grammarly створює онлайн-платформу для допомоги в ефективній письмовій комунікації англійською мовою. Продукти компанії доступні для різних інтерфейсів та пристроїв і щодня підтримують 30 мільйонів людей та 30 000 команд бізнес-клієнтів у їхньому особистому та професійному спілкуванні. Рекомендації Grammarly працюють на основі штучного інтелекту та допомагають користувачам писати англійською впевнено. Grammarly Premium удосконалює комунікацію студентів та професіоналів, Grammarly Business допомагає організаціям пришвидшувати досягнення бізнес-результатів, а Grammarly for Developers дозволяє розробникам отримати доступ до API Grammarly і пропонувати користувачам рекомендації від Grammarly безпосередньо у текстових полях своїх застосунків.

Компанію заснували у 2009 році українці Максим Литвин, Олексій Шевченко та Дмитро Лідер. У 2017 році Grammarly отримала 110 млн доларів інвестицій у рамках раунду фінансування, який провела компанія General Catalyst разом із Breyer Capital, IVP, SignalFire та Spark Capital. У 2019 році Grammarly залучила 90 млн доларів у другому інвестиційному раунді, який повторно очолила компанія General Catalyst за участі і попередніх (включно з IVP), і нових інвесторів. У третьому інвестиційному раунді у 2021 році компанія залучила 200 млн доларів. До нього долучилися й нові інвестори — компанія Baillie Gifford, а також фонди та рахунки, якими керує компанія BlackRock.

Grammarly увійшла до ТОП-100 найвпливовіших компаній світу за версією видання TIME, рейтингів “Найбільш інноваційних компаній світу” (у категорії “Штучний інтелект”) за версією видання Fast Company, Forbes Cloud 100, а також стала однією з найкращих компаній для роботи за версією Inc.’s Best Workplaces. Grammarly продовжує збільшувати свою команду, щоб підтримувати зростання бази користувачів продукту. Компанія дотримується практики віддаленої роботи у гібридному форматі. Він передбачає, що члени команди можуть постійно працювати з дому, однак, за наявності умов, щоквартально збиратимуться для особистих зустрічей в одному з хабів Grammarly у Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку Ванкувері та Берліні або у робочому просторі в Кракові.

Контакти

Адреса Спортивна площа, 1A, башта Б, 13-14-й поверх, Київ 01023, Україна
Телефон +38 (063) 441-1258
Електронна пошта contacts@grammarly.com

Офіційні постачальники послуг