Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Viterra Ukraine

Олексій Деркач

Генеральний директор

Ми почали маркетингову діяльність в Україні в 1996 році.

ПІІ «Вайтерра Україна» вагомо присутнє у всіх основних сільськогосподарських областях України. Наші п’ять маркетингових філіалів охоплюють понад 24 областей.

Наш бізнес це - заготівля та маркетинг, побудований на мережі високоякісних активів, що складається з двох лінійних елеваторів, олійно-екстракційного заводу, глибоководного портового зернового та найкращого у своєму класі олійного терміналів. Крім того, наші залізничні активи дозволяють нам вчасно та ефективно здійснювати доставку продукції нашим клієнтам.

Насамперед ми купуємо сільськогосподарську продукцію безпосередньо від виробників та сільськогосподарських холдингів на всіх можливих умовах.

Наше управління повним ланцюгом постачання гарантує відповідність продукції, що постачається, вимогам кінцевих споживачів, її надійність та високу якість.

З акцентом на сталий розвиток, безпеку, надійність і високу якість нашого ланцюга постачання, маркетингу та переробки, ми прагнемо захистити наших клієнтів, працівників, місцеві громади та навколишнє середовище.

Контакти

Адреса Вул. Велика Васильківська, 100, БЦ "Торонто-Київ", корп. A, 6-й поверх, Київ 03150, Україна
Телефон +38 (044) 590-5533
Електронна пошта switchboard.kyiv@viterra.com

Офіційні постачальники послуг