Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

ELEMENTUM ENERGY

Олександр Подпругін

Генеральний директор

Elementum Energy - незалежний виробник електроенергії, заснований у Великій Британії та орієнтований на розробку та управління відновлюваними джерелами енергії в Центральній та Східній Європі. З командою професіоналів, які прагнуть забезпечити надійну чисту енергію, Elementum Energy керується принципами сталого розвитку, мінімізації впливу на довкілля та залучення місцевих громад на шляху до сталого енергетичного майбутнього.

В Україні Elementum Energy є найбільшим міжнародним інвестором у відновлювану енергетику з прагненням стати регіональним гравцем. З моменту свого заснування у 2018 році Elementum Energy вже ввела в експлуатацію 536 МВт сонячних електростанцій, вітроелектростанцію потужністю 40 МВт та продовжує шукати можливості для розвитку чистої енергії задля зменшення викидів парникових газів від виробництва електроенергії.

Elementum Energy є дочірньою компанією VR Global Partners, L.P., глобального інвестиційного фонду, що оперує 4,5 мільярдами доларів, та основним інвестиційним інструментом VR Capital.

Контакти

Адреса Вул. Сім’ї Хохлових, 8, Київ 04119, Україна
Телефон +38 (044) 363-0016
Електронна пошта office@elementumenergy.com

Офіційні постачальники послуг