Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

American Councils for International Education: ACTR/ACCELS

Ярема Бачинський

Генеральний директор

Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS - міжнародна неприбуткова організація, яка відіграє провідну роль у розвитку та обміні знаннями між Сполученими Штатами Америки і країнами Східної Європи/Євразії.
Її місія полягає у сприянні демократичному розвитку і розбудові відкритого суспільства через прогрес в освіті та науці, а також у підтримці лідерства і співпраці з інституціями, громадами та особами в галузі освіти. Американські Ради з міжнародної освіти засновані у 1974 році як асоціація для професіоналів з вивчення мов. Зараз Американські Ради використовують свій досвід для створення та втілення програм академічних обмінів, професійних тренінгів, дистанційного навчання, розробки навчальних планів та тестів, надання технічної допомоги та консультативних послуг, проведення досліджень, вдосконалення системи оцінювання та розбудови інституцій.

Контакти

Адреса Вул. Еспланадна, 20, , корп. , 6-й поверх, офіс , Київ 01001, Україна
Телефон +38 (044) 289-3952
Електронна пошта general@americancouncils.org.ua

Офіційні постачальники послуг