Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

На Київщині лікарню обладнали сонячними панелями за підтримки Українського Червоного Хреста

На Київщині лікарню обладнали сонячними панелями за підтримки Українського Червоного Хреста

Із кожним роком сонячна енергетика набуває все більшої важливості в складних умовах блекаутів через влучання в об’єкти енергосистеми в Україні.

Український Червоний Хрест активно реагує на гуманітарну кризу, реалізуючи масштабні проєкти пов'язані з відбудовою інфраструктури по всій країні. Так,  у місті Вишневе Київської області завершено роботу з встановлення сонячних панелей для  Вишнівської міської лікарні, яка обслуговує понад 120 000 людей. Тепер комунальний медичний заклад, зможе надавати медичні послуги пацієнтам, навіть при аварійних відключеннях електроенергії.

«Український Червоний Хрест реалізовує багато великих проєктів з підтримки та відновлення об’єктів критичної інфраструктури в Україні, в тому числі підтримує медичні установи. Для нас важливо, аби люди мали змогу своєчасно отримати медичну допомогу, бо це питання збереження життя людей», — зазначив генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко.

Наразі у лікарні працює стаціонар на 100 пацієнтів, діагностичне відділення з комп’ютерним томографом та портативним рентген апаратом, ендоскопічний й фізіотерапевтичний кабінети. Тому надзвичайно важливо під час війни своєчасно забезпечити автономність енергопостачання лікарні враховуючи можливі відключення електроенергії.

Сонячні панелі було встановлено баластним методом без жодних змін в конструкції даху. 182 фотоелектричних елементи, загальною потужністю до 100 кВт у денний час повністю покривають потреби лікарні в електроенергії, паралельно відбувається заряд акумуляторних блоків на випадок аварійного відключення. Автономно, на заряді акумуляторів, заклад охорони здоров’я може працювати від 3 до 7 годин в залежності від навантаження. Система була протестована і введена в експлуатацію. Загальна вартість проєкту становить близько 4,5 мільйонів гривень.

«При проєктуванні даної станції були враховані потужності нашого закладу. У сонячний день — це 100% покриття потреби закладу. В осінньо-зимовий період ми зможемо забезпечити електроенергією до 30% нашої потреби, а саме відділення, де знаходяться найтяжчі пацієнти», — наголосила Наталія Скригіна, директор КНП «Вишнівська міська лікарня».

Пацієнти інших медичних закладів країни ризикують залишитись без повноцінного доступу до таких критично важливих послуг внаслідок поглиблення енергетичної кризи, тож попереду ще багато роботи. Долучайтеся до наших проєктів енергонезалежності для медичних закладів країни. Разом, ми допоможемо десяткам, або навіть сотням тисяч людей!

Щоб дізнатися про можливості співпраці та проєкти, які потребують вашої підтримки напишіть нам на e-mail:  partners@redcross.org.ua.

Офіційні постачальники послуг