Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інфраструктура

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №9573 щодо впорядкування процедури передачі підводних гідротехнічних споруд у державну власність

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №9573 щодо впорядкування процедури передачі підводних гідротехнічних споруд у державну власність

21 грудня 2023 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Закону №9573 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування механізму передачі в державну власність приватних підводних гідротехнічних споруд, розташованих в межах акваторій морських портів» (проект Закону).

Експерти компаній-членів Палати підтримують даний проект Закону із врахуванням пропозицій та коментарів бізнес-спільноти, та переконані, що якнайшвидше прийняття та реалізація положень згаданого проекту Закону сприятиме:

  • визначенню особливості правового статусу та регулювання підводних гідротехнічних споруд морських портів;
  • впорядкуванню відносин, пов’язаних з будівництвом нових підводних гідротехнічних споруд морських портів;
  • застосуванню уніфікованого підходу до питань розвитку морської галузі;
  • стимулюванню залучення інвестицій, що є найбільш актуальним питанням для післявоєнного відновлення морської галузі України.

Ми сподіваємося на якнайшвидше прийняття проекту Закону Верховною Радою України в другому читанні та його підписання Президентом України.

Офіційні постачальники послуг