Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Уряд затвердив постанову щодо запуску програми авторизованого економічного оператора

Уряд затвердив постанову щодо запуску програми авторизованого економічного оператора

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Кабінетом Міністрів України постанови «Про деякі питання функціонування авторизованих економічних операторів», розробленої спільно Міністерством фінансів України та Державною митною службою України.

Постановою затверджено процедуру та алгоритм проведення оцінки відповідності критеріям авторизованого економічного оператора (АЕО), форми документів, що мають подаватися підприємствами та видаватися митними органами для отримання статусу АЕО.

Розроблена Всесвітньою митною організацією концепція АЕО має на меті покращити контроль за безпекою ланцюга поставки товарів. Підприємство, яке демонструє високий рівень дотримання законодавства у своїй роботі, відповідає визначеним критеріям та отримало статус АЕО, отримує низку спрощень під час митного оформлення.

Компанії-члени Палати тривалий час послідовно підтримували впровадження інституту АЕО в Україні та надавали свою експертизу та пропозиції з метою удосконалення проектів підзаконних актів, що були враховані у доопрацьованій редакції.

Ми дякуємо співголовам Комітету Палати з питань митної політики Антону Мельнику, EY та Віті Мірошниченко, PwC, а також всім членам Американської торговельної палати в Україні, які брали активну участь у процесі адвокації, за їх внесок. Робоча група з питань АЕО продовжить роботу з метою підтримки відповідної практичної реалізації програми АЕО.

____________

Читайте також

Офіційні постачальники послуг