Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Митна політика

Україну буде запрошено до митних Конвенцій про процедуру спільного транзиту (NCTS) та спрощення торгівлі товарами

Україну буде запрошено до митних Конвенцій про процедуру спільного транзиту (NCTS) та спрощення торгівлі товарами

7 липня 2022 року Генеральним директоратом з питань оподаткування та Митного союзу Європейської комісії було ухвалено рішення про запрошення України до Конвенції про процедуру спільного транзиту (NCTS) та до Конвенції про спрощення формальностей у торгівлі товарами.

Встановлення спільного режиму транзиту дозволить Україні застосовувати європейські транзитні правила, що дасть можливість підприємствам використовувати єдину митну декларацію та єдину гарантію для переміщення товарів від свого складу до складу контрагента між 36 країнами, українські фінансові гарантії діятимуть ще у 35 країнах світу.

Експерти компаній-членів Палати послідовно підтримували імплементацію до національного законодавства України положень Конвенції про процедуру спільного транзиту та Конвенції про спрощення формальностей у торгівлі товарами. Окрім зазначених спрощень для бізнесу, даний крок є також виконанням умов Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Палата спільно з Міністерством фінансів України, Державною митною службою України та програмою EU4PFM (EU Public Finance Management Support Program for Ukraine) проводили вебінари для бізнес-спільноти щодо особливостей зазначених законодавчих змін та продовжить працювати над спрощенням та пришвидшенням митного оформлення.

Ми хочемо подякувати співголовам Комітету Палати з питань митної політики: Віті Мірошниченко, PwC, та Антону Мельнику, EY, а також усім компаніям-членам Палати, які брали активну участь в процесі адвокації, за їх внесок. Палата продовжить працювати над належною імплементацією даних змін.

Офіційні постачальники послуг