Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Проект Закону про посилення відповідальності за умисне пошкодження, руйнування, викрадення телекомунікаційної мережі підтримано профільним Комітетом ВРУ

Проект Закону про посилення відповідальності за умисне пошкодження, руйнування, викрадення телекомунікаційної мережі підтримано профільним Комітетом ВРУ

Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності підтримав проект Закону №2235 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за умисне пошкодження, руйнування, викрадення телекомунікаційної мережі)".

Законопроект спрямований на припинення пошкодження, руйнування, викрадення складових телекомунікаційних мереж, що призводять до порушення цілісності об’єктів телекомунікацій, спричинення шкоди власникам таких об’єктів, що має негативний вплив на інтереси громадян та держави.

Комітет Палати з питань телекомунікацій активно виступає за вдосконалення чинного законодавства в частині захисту бізнесу в Україні та телекомунікаційних операторів зокрема. Прийняття законопроекту дозволить уникнути багатомільйонних втрат від крадіжок телекомунікаційного обладнання та пошкодження телекомунікаційних мереж, зокрема кабельних та радіорелейних ліній зв'язку.

Ми вдячні Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, а також Голові Комітету Денису Монастирському за відкритість до діалогу з діловою спільнотою, а також за підтримку важливих законодавчих ініціатив, спрямованих на захист телекомунікаційної інфраструктури. Ми продовжуватимемо співпрацю у майбутньому задля розвитку стабільних і передбачуваних умов ведення бізнесу в сфері мобільного зв'язку, що сприятиме покращенню інвестиційного клімату в країні.

Офіційні постачальники послуг