Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Проект Закону №10093 про внесення змін до Податкового кодексу в частині оподаткування постачання послуг міжнародного роумінгу зареєстровано у Верховній Раді

Проект Закону №10093 про внесення змін до Податкового кодексу в частині оподаткування постачання послуг міжнародного роумінгу зареєстровано у Верховній Раді

Американська торговельна палата в Україні вітає реєстрацію проекту Закону №10093 про внесення змін до Податкового кодексу України в частині оподаткування постачання послуг міжнародного роумінгу групою депутатів, очолюваною Олександром Данченком, Головою Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв'язку. Законопроектом, зокрема, передбачено приведення окремих норм Податкового кодексу у відповідність до принципів Директиви Ради ЄС 2006/112/ЄС «Про спільну систему податку на додану вартість», що передбачено статтею 353 Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Згідно з пояснювальною запискою, прийняття цього законопроекту сприятиме отриманню додаткового доходу від послуг міжнародного зв'язку та отриманню нових надходжень від податку на прибуток, залученню додаткових інвестицій операторів у розвиток телекомунікаційних мереж України, збільшенню надходжень валютної виручки в Україну від експорту послуг, стабілізації та підтримці курсу національної валюти.

Експерти компаній-членів Палати брали активну участь у розробці законопроекту та його подальшому обговоренні з Комітетом ВРУ з питань інформатизації та зв'язку та з іншими зацікавленими сторонами.

Американська торговельна палата в Україні вітає крок до гармонізації законодавства у сфері мобільних телекомунікацій і висловлює подяку Вадиму Медведєву, Avellum, голові Робочої групи Палати з питань міжнародного оподаткування та гармонізації ЄС за його внесок, а також Олександру Данченку, Голові Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв'язку за реєстрацію законопроекту.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг