Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Управління людським капіталом

Парламент прийняв законопроект №7687 щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час

Парламент прийняв законопроект №7687 щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України 4 листопада 2022 року проекту Закону №7687 «Про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час» (проект Закону).

Проектом Закону визначаються умови, за яких військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, підлягають бронюванню, а також спрямований на удосконалення системи бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації.

На думку експертів компаній-членів Палати, прийняття проекту Закону підтримає національну економіку в умовах правового режиму воєнного стану.

З огляду на це, Палата підтримувала ініціативу змін, передбачених проектом Закону, та наголошувала на важливості якнайшвидшого прийняття проекту Закону в цілому.

Експерти Комітету Палати з питань управління людським капіталом послідовно наголошують на важливості зваженого регулювання трудових відносин з урахуванням особливостей умов воєнного стану та готові й надалі надавати професійну експертизу в процесі напрацювання змін до законодавства.

Офіційні постачальники послуг