Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інфраструктура

Парламент прийняв законопроект №5090 щодо врегулювання здійснення державно-приватного партнерства, у тому числі концесій, у другому читанні

Парламент прийняв законопроект №5090 щодо врегулювання здійснення державно-приватного партнерства, у тому числі концесій, у другому читанні

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає прийняття проекту Закону №5090 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо врегулювання бюджетних відносин під час реалізації договорів, укладених в рамках державно-приватного партнерства, у тому числі концесійних договорів» (проект Закону) Парламентом у другому читанні.

Проект Закону забезпечує практичне  застосування норм законів України «Про державно-приватне партнерство» та «Про концесію» для усіх сфер діяльності, визначає умови для зростання обсягу залучених інвестицій для модернізації і створення нової інфраструктури та надання якісних суспільно значущих послуг.

Одним із десяти кроків Палати для економічного відновлення та зростання України, є розвиток стратегічної інфраструктури шляхом залучення приватного сектору для сприяння залученню інвестицій та зростання. Прискорення цього процесу є критично важливим та, в свою чергу, сприятиме підвищенню ефективності роботи державних підприємств, відновленню стратегічної інфраструктури, створенню нових робочих місць та залученню приватних інвестицій.

Ми також сподіваємося на якнайшвидше підписання даного проекту Закону Президентом України та подальшу успішну імплементацію його положень.

Офіційні постачальники послуг