Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Споживчі товари (засоби особистого та побутового догляду)

Парламент прийняв проект Закону №6134 «Про захист прав споживачів»

Парламент прийняв проект Закону №6134 «Про захист прав споживачів»

10 червня 2023 року Верховна Рада України прийняла проект Закону №6134 «Про захист прав споживачів» (проект Закону) в другому читанні.

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає прийняття проекту Закону, спрямованого на наближення національного законодавства про захист прав споживачів до законодавства Європейського Союзу та гармонізації системи захисту прав споживачів в Україні з принципами, підходами та практиками ЄС.

Палата послідовно долучалася до процесу вдосконалення законодавства про захисту прав споживачів на всіх етапах розробки проекту Закону. Ми вітаємо врахування більшості пропозицій бізнесу, водночас ми засвідчуємо свою готовність працювати над покращенням системи захисту прав споживачів в Україні і надалі.

Ми вдячні експертам Міністерства економіки України та народним депутатам України, членам Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку за послідовну та скоординовану роботу над проектом Закону. Ми сподіваємося на продовження плідного діалогу для подальшого упорядкування та вдосконалення законодавства в сфері захисту прав споживачів. Дякуємо також експертам компаній-членів Палати за професійну підтримку та експертизу.

Офіційні постачальники послуг