Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інфраструктура

Обов’язкове введення електронної товарно-транспортної накладної відтерміновано

Обов’язкове введення електронної товарно-транспортної накладної відтерміновано

Американська торговельна палата в Україні (Палати) вітає ухвалене Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України (далі – Міністерство) рішення щодо відтермінування обов’язкового введення електронної товарно-транспортної накладної (далі – е-ТТН) на перевезення вантажів автомобільним транспортом в Україні.

Зважаючи на воєнний стан в Україні та умови, в яких зараз доводиться працювати бізнесу, а також у з’язку з особливостями імплементації е-ТТН, таке відтермінування, на думку компаній-членів Палати,  надасть змогу зробити перехід на е-ТТН більш плавним, технічно підготуватися до використання е-ТТН, не створюючи перешкод у веденні господарської діяльності.

Компанії-члени Палати неодноразово офіційно зверталися із зазначеним проханням до Міністерства та висловлюють вдячність за врахування позиції бізнесу, постійну підтримку та тісну співпрацю.

Офіційні постачальники послуг