Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Банківські та фінансові послуги

Національний банк України cкасував обмеження на купівлю валюти за кредитні кошти

Національний банк України cкасував обмеження на купівлю валюти за кредитні кошти

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття постанови Правління НБУ №104 від 6 серпня 2019 року, що внесла зміни до регулювання валютних операцій, яка набуває чинності з 8 серпня 2019 року. Постанова №104 дозволяє бізнесу купувати іноземну валюту за рахунок кредитних коштів у гривні без обмежень по сумі. Зазначене послаблення дасть змогу підприємствам ефективніше управляти ліквідністю і купувати необхідні обсяги валюти для виконання власних зобов’язань у зручний для себе час.

Також постановою №104 удосконалено валютний нагляд за дотриманням бізнесом граничних строків розрахунків за зовнішньоекономічними операціями. Банки зобов’язані завершувати нагляд за експортними операціями впродовж 5 робочих днів з моменту отримання від Національного банку інформації про зміну обслуговуючого банку в митній декларації клієнта. Це дозволить уникати подвійного контролю клієнтської операції.

Ми дякуємо Національному банку України за внесення важливих для бізнес-спільноти змін, а також експертам компаній-членів Палати, які активно брали участь у процесі адвокації, за їх внесок.

Офіційні постачальники послуг