Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Банківські та фінансові послуги

Національний банк України знизив облікову ставку до 16.5%

Національний банк України знизив облікову ставку до 16.5%

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття рішення Правління Національного банку України (НБУ) №645-рш "Про розмір облікової ставки" від 5 вересня 2019 року, що знижує облікову ставку до 16.5% річних. У подальшому цикл пом'якшення монетарної політики продовжиться за умови стійкого уповільнення інфляції до цілі 5%. Темп зниження облікової ставки до нейтрального рівня 8% залежатиме від внутрішніх та зовнішніх ризиків.

У разі прискорення реалізації структурних реформ Правління НБУ передбачає швидше зниження облікової ставки. Внаслідок цього бізнес матиме доступ до менш дорогих кредитів та зможе нарощувати свої потужності. Ми вітаємо цей крок у правильному напрямку, водночас залишається низка кроків, які необхідно здійснити на шляху пом’якшення монетарної політики та досягнення повної лібералізації валютного ринку. Палата продовжуватиме докладати максимум зусиль для досягнення згаданих кроків та їх ефективної імплементації.

Офіційні постачальники послуг