Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Банківські та фінансові послуги

Національний банк України скасував ліміт на репатріацію дивідендів

Національний банк України скасував ліміт на репатріацію дивідендів

Американська торговельна палата в Україні вітає кроки Національного банку України (НБУ) спрямовані на лібералізацію валютного ринку та пом’якшення валютних обмежень, зокрема нещодавнє прийняття Постанови НБУ №91  від 9 липня 2019 року  "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України".

Даною Постановою НБУ скасував усі обмеження на репатріацію дивідендів, як це було передбачено дорожньою картою з валютної лібералізації. З 10 липня 2019 року бізнес з іноземним капіталом більше не обмежується лімітом на перерахування дивідендів за кордон або на рахунки нерезидентів в Українї в розмірі 12 млн євро на місць для однієї юридичної особи.

Близько 5 років Палата активно виступає за лібералізацію валютного ринку через постійний діалог з керівництвом відповідальних органів влади, висловлюючи позицію бізнес-спільноти щодо цих питань. Загалом з початку року Національний банк скасував вже понад 30 обмежень на валютному ринку. Водночас, залишається низка кроків, які необхідно здійснити на шляху досягнення повної лібералізації валютного ринку та зменшення адміністративних обмежень, введених у 2014-2015 рр. І Палата продовжуватиме докладати максимум зусиль для досягнення згаданих кроків та їх ефективну імплементацію

Офіційні постачальники послуг