Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Готельний бізнес та туризм

Київська міська рада затвердила зміни до свого Рішення щодо встановлення місцевих податків і зборів в готельному секторі м. Києва

Київська міська рада затвердила зміни до свого Рішення щодо встановлення місцевих податків і зборів в готельному секторі м. Києва

Американська торговельна палата в Україні вітає внесення змін Київською міською радою до свого рішення №224/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у Києві».

Ці зміни набули чинності 14 лютого 2019 року і містять певні пропозиції Палати, а саме: зменшення туристичного збору як для внутрішніх (0,4%), так і для міжнародних (1%) туристів; відміну положення про сплату туристичного збору авансовим внеском перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання. До того ж, січень 2019 року, як перехідний період, не підлягає оподаткуванню.

Ми хотіли б подякувати усім членам Американської торговельної палати в Україні, які активно брали участь у процесі адвокації, за їх внесок. Експерти компаній-членів Палати продовжать роботу над покращенням умов ведення готельного та туристичного бізнесу в Україні.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг