Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Банківські та фінансові послуги

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект №5315 «Про страхування»

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект №5315 «Про страхування»

17 червня 2021 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Закону №5315 «Про страхування» від 29 березня 2021 року (проект Закону).

Зазначений проект Закону має на меті оновлення загальних правових засад здійснення діяльності зі страхування, а також визначення повноважень Національного банку України зі здійснення планових заходів контролю за діяльністю страховиків відповідно до кращих міжнародних практик, що дозволить забезпечити функціонування ефективного ринку страхових послуг та належний рівень захищеності клієнтів.

Тож Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття проекту Закону №5315 в першому читанні та підтримує його подальше прийняття в цілому з урахуванням пропозицій бізнес-спільноти. Пропозиції та коментарі експертів компаній-членів Палати спрямовані на виправлення низки недоліків стосовно визначень та вживаних понять, які ускладнять його практичне застосування, а також усунення розбіжностей між положеннями проекту Закону.

Офіційні постачальники послуг