Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

PBN H+K Strategies пропонує компаніям-членам Палати актуальні послуги з комунікацій та консультування

IMG

PBN H+K Strategies пропонує компаніям актуальні послуги з комунікацій та консультування, котрі допоможуть не тільки впоратися з кризою, але й вийти з неї переможцями!

РЕПУТАЦІЙНИЙ АУДИТ

Cтанемо навігатором для компанії у нинішній мінливій глобальній ситуації та допоможемо їй відповідати на потреби споживачів, що постійно змінюються.

Пандемія COVID-19 спричинила тектонічні зміни в очікуваннях споживачів від брендів. Змінюватися – єдиний спосіб для компаній зберегти й посилити лідерські позиції. Репутаційний аудит – це навігатор, який допоможе зрозуміти потреби і запити клієнтів в нових умовах. PBN H+K Strategies пропонує професійну експертизу з проведення комплексного дослідження сприйняття на ринку відповідно до потреб бренду/компанії: споживачами, співробітниками, ЗМІ, інвесторами, органами державної влади, партнерами та конкурентами.

Для компаній-членів Палати діє знижка 10% від стандартної ціни на проведення репутаційного аудиту/дослідження сприйняття компанії на ринку.

ВІРТУАЛЬНІ ТРЕНІНГИ

Навчимо спікерів вашої компанії ефективно доносити повідомлення до медіа, стейкголдерів та клієнтів в умовах нового інфопростору.

Чіткі та послідовні комунікації – запорука репутації компанії у турбулентні часи. Відкритість та лідерство у публічній площині – це сучасна вимога не тільки клієнтів, а й партнерів, державних органів і співробітників. Однак не всі компанії готові до цього, особливо коли їхні старі добрі методи зазнають поразки на фоні переходу до цифрових комунікацій.

Інтерактивні онлайн-тренінги PBN H+K Strategies допоможуть вам структурувати повідомлення компанії для зовнішніх аудиторій, а також сформувати перелік спікерів для їх ефективного донесення. Програми тренінгів формуються під потреби клієнтів і можуть включати, зокрема: роботу зі ЗМІ, мистецтво публічного виступу, донесення поганих новин та кризовий менеджмент, співпрацю з державними органами, адаптацію комунікацій до цифрового формату та багато іншого. Команда тренерів PBN H+K Strategies вже багато років успішно тренує як представників приватних компаній, так і державних органів і громадських організацій.

Для компаній-членів Палати діє знижка 15%.

КОМПЛЕКСНІ ТА КРЕАТИВНІ ДІДЖИТАЛ-КОМУНІКАЦІЇ

Розробимо креативні повідомлення, котрі будуть донесені до САМЕ ТІЄЇ аудиторії  у САМЕ ТОЙ час.

Бути в онлайні може кожен. Бути в ефективним в онлайні – ціле мистецтво, якому можемо вас навчити. PBN H+K Strategies допоможе розробити та впровадити ефективну стратегію позиціонування бренду в соцмережах, побудувати до нього лояльність завдяки креативній діджитал-кампанії, налагодити взаємодію з топовими українськими ЗМІ на віртуальних пресконференціях. В основі нашого підходу – не тільки нестандартні й креативні ідеї, а й багаторічне вивчення цільових аудиторій та каналів комунікацій, якими вони користуються. У кризових умовах 2020 року наша команда успішно адаптує комунікації клієнтів до цифрового формату, від простих пресконференцій і брифінгів до комплексної підтримки великих онлайн-подій.

Для компаній-членів Палати діє знижка 20%.

Для отримання детальнішої інформації та запитів звертайтеся, будь ласка, до Юрія Приходька, керуючого директора PBN Hill+Knowlton Strategies Ukraine, за ел.адресою: yuriy.prykhodko@hkstrategies.com

Офіційні постачальники послуг