Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Запуск цифрової платформи безоплатної правової допомоги

Запуск цифрової платформи безоплатної правової допомоги

Платформа безоплатної правової допомоги (edopomoha.org) покликана надавати правову підтримку українцям по всьому світу. Її створила Данська рада у справах біженців (DRC) за підтримки Європейського Союзу та Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Команда EVERLEGAL протягом декількох місяців співпрацювала з DRC над розробкою Платформи, і 11 травня відбулася її офіційна презентація. Платформа забезпечує сучасну, якісну, швидку та зручну правову підтримку громадянам України, де б вони не знаходилися.

У заході взяли участь представники неурядових організацій, державних установ та міжнародних організацій, які обговорили важливість безоплатної правової допомоги та цифрових інструментів у захисті прав постраждалого від конфлікту населення в Україні та за її межами.

Захід розпочався з вітальних промов директора Данської ради у справах біженців в Україні Юліана Закржевського, керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Романа Романюка, радника Віцепрем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Сергія Ніжинського та представника Генерального директорату Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги Андреа Тревізан.

Айзек Робінсон, менеджер з правової допомоги DRC, представив бачення Платформи та її основні переваги. Потім Наталія Мадзігон та Олександр Глотов, координатори Платформи від DRC, розповіли присутнім про функції Платформи. Основна мета Платформи - зробити безоплатну правову допомогу зручнішою та швидшою.

Під час заходу також відбулася панельна дискусія про роль безоплатної правової допомоги та цифрових інструментів у захисті прав постраждалого від конфлікту населення, яку модерував Айзек Робінсон за участі представників NRC, R2P, Державної служби з питань праці, Кластеру захисту та ГО "Європа без бар'єрів".

"Неймовірно бачити, як місяці кропіткої роботи команд DRC та EVERLEGAL матеріалізувалися у продукт, який може допомогти широкому колу українців у цей складний час. На мою думку, головною перевагою цього проєкту, серед інших подібних, є те, що він дозволить отримати доступ до безоплатної правової допомоги не лише вразливим категоріям населення, допомогу яким в першу чергу надають гуманітарні організації, а й усім, хто її потребує, у зручному та швидкому форматі", - Світлана Тетеря, радник EVERLEGAL.

EVERLEGAL прагне підтримувати ініціативи, які сприяють доступу до правосуддя та захисту прав людини. Ми пишаємося тим, що взяли участь у запуску Цифрової платформи правової допомоги, і сподіваємося і надалі підтримувати DRC у цій важливій діяльності.

"Ми дуже раді запуску платформи eDopomoha.org! Вона об'єднує в собі новітній підхід до надання безоплатної правової допомоги та підтримки тих, хто її потребує. Завдяки зручному інтерфейсу та інноваційним рішенням, eDopomoha змінить доступ до правової допомоги. Ми в EVERLEGAL пишаємося тим, що стоїмо в авангарді цієї ініціативи, і радіємо тому позитивному впливу, який вона матиме на українців. Поточні переваги платформи в поєднанні з її потенціалом для майбутнього зростання та розширення роблять її здатною змінити правила гри у сфері гуманітарних правових послуг. Ми запрошуємо всіх охочих ознайомитися з eDopomoha.org та переконатися в силі технологій у розширенні доступу до правосуддя для всіх", - керівник відділу маркетингу EVERLEGAL

Щиро вітаємо команду DRC з офіційним стартом проєкт. Ми дякуємо вам за вашу неймовірну роботу і постійну довіру нашій команді.

Офіційні постачальники послуг