Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Юридична компанія EVERLEGAL розпочала співпрацю із Данською радою у справах біженців в унікальному для України інноваційному проєкті

Юридична компанія EVERLEGAL розпочала співпрацю із Данською радою у справах біженців в унікальному для України інноваційному проєкті

Команда EVERLEGAL стала юридичним партнером Данської ради у справах біженців (DRC) у проєкті, спрямованому на допомогу мільйонам українців у різних куточках світу.

Коротко про проєкт:

DRC працює над розробкою та запуском унікальної юридичної онлайн-платформи, яка буде доступною для кожного українця, де б вони не перебували. Платформа включатиме:

  1. Юридичну підтримку у різних юрисдикціях;
  2. Зручні формати для отримання необхідної інформації у відповідній країні;
  3. Швидкий та відкритий доступ до інформації для кожного українця;
  4. Сучасні системи консультування онлайн.

Команда EVERLEGAL об’єднала зусилля із DRC. Вони допомагають організації у реалізації цього масштабного проєкту, для чого залучають найкращі юридичні таланти та фокусуються на вивченні та розумінні юридичних потреб українців у цей нелегкий час.

Над проєктом працюватиме команда із 14 юристів EVERLEGAL під керівництвом партнера Андрія Порайко, а також маркетинговий департамент фірми під керівництвом Дарії Кравець.

Юридична підтримка цього проєкту має цільове значення для напряму Сталого Розвитку в EVERLEGAL, адже його реалізація є ще одним кроком для досягнення Глобальних цілей сталого розвитку ООН, а саме:

Попереду багато активної та цікавої роботи!

Офіційні постачальники послуг