Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Юридична компанія EVERLEGAL приєдналась до Глобального договору ООН

Юридична компанія EVERLEGAL приєдналась до Глобального договору ООН

У травні 2023 року EVERLEGAL стала членом Глобального договору ООН, найбільшої у світі спільноти відповідального бізнесу, зобов’язавшись дотримуватися Десяти принципів Глобального договору ООН за чотирма напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона довкілля та боротьба з корупцією.

“2022 рік був дуже складним для нашої країни. Незважаючи на це, як фірма, як одна із найсильніших українських юридичних команд, ми об’єднали зусилля та зробили значні кроки в напрямі сталого розвитку, підтримуючи Україну. Ми продовжуємо нашу роботу, інвестуючи у якісно краще майбутнє нашої країни.  Глобальний договір ООН - це наступний стратегічний крок для EVERLEGAL, адже ця глобальна мережа однодумців дає можливість заручатись підтримкою для реалізації масштабних ініціатив із досягнення ЦСР ООН, обміну досвідом, ідеями та найкращими сталими бізнес-практиками. Команда EVERLEGAL з гордістю долучається Глобального  договору ООН - мережі найбільшої у світі спільноти відповідальних бізнесів". - зазначає керуючий партнер EVERLEGAL Євгеній Дейнеко.

Глобальний договір ООН в Україні є діалоговою та навчальною платформою з досягнення сталого розвитку для бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організації, органів місцевого самоврядування та уряду.  Ця особлива ініціатива Генерального секретаря ООН закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку.

Більш детально про Глобальний договір ООН за посиланням.

Нагадаємо, що EVERLEGAL має власний напрям Сталого Розвитку в компанії, як наш шлях і прагнення сприяти досягненню ЦСР, підтримуючи українські та міжнародні ініціативи сталого розвитку, звертаючись до компаній та організацій-однодумців для співпраці, та впроваджуючи наші власні ініціативи сталого розвитку. Читайте повну інформацію у “Sustainability звіті за 2022 рік”.

Офіційні постачальники послуг