Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Європейські досліди демонструють високу ефективність Лумісена® у захисті соняшнику проти несправжньої борошнистої роси

Європейські досліди демонструють високу ефективність Лумісена® у захисті соняшнику проти несправжньої борошнистої роси

Лумісена® забезпечила від +13 до 19% збереженого врожаю порівняно зі стандартною фунгіцидною обробкою насіння

Компанія Corteva Agriscience провела зовнішні дослідження соняшнику, обробленого новітньою фунгіцидною обробкою насіння Лумісена® (діюча речовина – оксатіапіпролін), у країнах Європейського Союзу, включаючи спостереження за сходами у посушливих умовах Італії, а також досліди в Житомирській області в Україні.

Досліди продемонстрували значно нижчу частоту ураження несправжньою борошнистою росою (НБР) порівняно зі стандартною фунгіцидною обробкою насіння. Так, у 29 дослідах, проведених на полях Європейського Союзу, було зафіксовано на 84% менше рослин, уражених НБР, порівняно з необробленими ділянками без перехресної стійкості до наявних фунгіцидів.

Дослідження Лумісена® в Україні у 2019 р. на посівах соняшнику ПР64Ф66 в Житомирській області продемонструвало частку неушкоджених рослин від 92% до 99,4% в порівнянні зі стандартною обробкою насіння, де частка неушкоджених рослин склала лише 45%.

За результатам дослідження в Європейському Союзі використання фунгіцидної обробки насіння Лумісена® забезпечило від +13 до 19% збереженого врожаю порівняно зі стандартною фунгіцидною обробкою.

«Лумісена® допомагає виробникам максимально розкрити весь потенціал урожайності гібридів соняшнику, оскільки контролює всі раси несправжньої борошнистої роси, зокрема стійкі до обробки наявними фунгіцидами», - пояснює Степан Деркач, спеціаліст з технологій обробки насіння компанії Corteva Agriscience.

Оксатіапіпролін має превентивну дію за дуже низьких концентрацій, пригнічує вивільнення зооспор і запобігає їхньому проростанню, що захищає від зараження через коріння та забезпечує здоров’я сходів. Оксатіапіпролін не є перехресно стійким до інших класів фунгіцидних протруйників, що використовують проти ооміцетів. Препарат безпечний для культури і не знижує здатності до проростання обробленого насіння, що дає змогу отримати більш рівномірні й сильні сходи.

Українські сільгоспвиробники отримають доступ до насіння з фунгіцидною обробкою Лумісена® вже у сезоні 2020.

«Фунгіцидна обробка насіння Лумісена® забезпечує надійніший і потужніший захист. Препарат має сприятливий екологічний профіль за умови застосування відповідно до рекомендацій на етикетці. З одного боку, використання Лумісена® допоможе фермерам максимізувати врожай та прибутковість, а з іншого - допомогти знизити вплив сільського господарства на екологію, таким чином враховуючи очікування споживачів», - зазначив Степан Деркач.

#   #   #

Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience - це публічна, глобальна, виключно сільськогосподарська компанія, що надає сільгоспвиробникам по всьому світу найповніший портфель в галузі, що дозволяє їм максимізувати врожай і прибутковість - включаючи деякі з найбільш визнаних брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Granular®, Brevant™ seeds, а також відзначені нагородами засоби захисту рослин; водночас, компанія виводить на ринок нові продукти потужного портфоліо діючих речовин та технологій. Компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, оскільки виконує своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 р. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.corteva.com.ua

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagramLinkedInTwitter та YouTube.

#   #   #

® TM SM є торговими марками та сервісними знаками Dow AgroSciences, DuPont чи Pioneer, а також їхніх афілійованих осіб чи відповідних власників.

Контакти для ЗМІ:

Анастасія Форіна, консультант з корпоративних комунікацій

Tел: +380 44 498 90 00, Mоб: +380 99 080 0216

anastasiya.forina@corteva.com

Офіційні постачальники послуг