Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Vodafone Украина завершила другий раунд викупу облігацій

Vodafone Україна оголошує про завершення другого раунду викупу облігацій на суму 45 млн. доларів США в основній сумі своїх облігацій 2025 року на ринку.

Разом із першим раундом викупу на суму 49 млн. доларів США загальна сума викуплених та анульованих облігацій на сьогоднішній день становить 94 млн. доларів США.

Відповідно до принципів своєї стратегії активного управління боргом, Vodafone Україна на постійній основі розглядає можливості управління своїм борговим портфелем, виходячи з можливостей та з урахуванням ринкових умов. Компанія, як і раніше, прагне підтримувати стійку позицію ліквідності, а також стійкий профіль боргового навантаження.

Vodafone Україна успішно працює на міжнародному ринку позикового капіталу з 2018 року. У лютому 2020 року Vodafone Україна здійснила успішний випуск єврооблігацій на зовнішньому фондовому ринку – 5-річних облігацій («євробондів») – обсягом $500 млн із прибутковістю 6,20%.

Офіційні постачальники послуг