Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

UKRSIBBANK — найкращий банк для валютних депозитів у дослідженні «Банки року – 2024»

UKRSIBBANK — найкращий банк для валютних депозитів у дослідженні «Банки року – 2024»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став абсолютним лідером у прирості валютних депозитів від населення і переможцем в категорії «Валютний банк для населення» за версією інформаційного агентства «Фінансовий клуб».

У розрахунках аналітики використовували дані звітності банків за 2023 рік.

«Отримана нагорода є підтвердженням високої конкурентоспроможності нашого банку. Адже ми відновили строкові депозити для фізичних осіб лише в лютому минулого року, і це визнання дійсно має особливе значення для нас. Ми вдячні за довіру нашим клієнтам, які оцінили і надійність банку, і зручність сервісів за допомогою яких можна і купувати валюту у застосунку і розміщувати її на депозит, маючи вигідні умови. Впровадження інновацій та сталий розвиток - це наш спосіб ефективно відповідати на зростаючі потреби ринку, пропонуючи актуальні рішення та інтегруючись у зміни сучасного світу», -- Володимир ШЕВЧЕНКО, начальник департаменту роздрібних продажів UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

У рейтингу «Банки року – 2024» фінансові експерти розподілили банки за певними категоріями та групами – державні банки, великі приватні банки, з чистими активами більше 20 млрд грн, та невеликі приватні банки, з чистими активами менше 20 млрд грн.

Більше про рейтинг «Банки року – 2024» за посиланням.

Офіційні постачальники послуг