Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

У магазинах Київстар тепер можна оформити кредитно-дебетову картку від Альфа-Банку Україна

Відтепер усі охочі можуть придбати картку Caméléon від Альфа-Банку Україна в одному з 530 фірмових магазинів Київстар по всій країні. Працівники магазинів допоможуть пройти реєстрацію у цифровому банку Sense SuperApp, щоб одразу почати користуватися послугами банку.

«У березні ми почали пілотний проєкт з Альфа-Банком, об’єднавши банківський та мобільний рахунки в одному додатку. Сьогодні майже півмільйона клієнтів банку користується цією опцією, що підтверджує успіх співпраці найбільшого мобільного оператора країни та інноваційного банку. Тому зараз разом з Альфа-Банком ми всі зусилля зосереджуємо на спільному розвитку цифрового банку Sense SuperApp, в якому для наших абонентів є значно більше вигідних пропозицій», – коментує Павло Даніман, директор з розвитку нових напрямків бізнесу Київстар.

«Правильне партнерство – це завжди те, що спрощує життя клієнта і дає нам нові можливості зростання. Впевнена, що для клієнта кращим партнером є той, що вміщується у нього в телефоні. Це про обидва бренди, за співпрацею яких стоять сильні та амбіційні команди. Тож буде ще цікавіше», – коментує Ольга Філіпенко, виконавчий директор Альфа-Банку Україна.

Продаж карток Caméléon у магазинах Київстар – черговий крок у поглибленні співпраці двох компаній, який допоможе значно спростити життя клієнтів. Нова послуга буде корисною і для тих, хто вже користується Sense SuperApp та цифровою карткою Caméléon. Вони зможуть прив’язати пластикову картку до свого рахунку, щоб скористатися нею у випадках, коли Apple Pay та Google Pay недостатньо. Наприклад, щоб зняти готівку в банкоматах без NFC.

Унікальна для українського ринку картка Caméléon може бути кредитною або дебетовою, має нескінченний пільговий період під 0,01% річних, додатковий кешбек 0,5% за покупки через Apple/Google Pay, а ще можливість заробити 5,5% річних на залишок особистих коштів щомісяця і навіть 1% кешбеку за поповнення картки в Sense з картки іншого банку.

Придбати картку та зареєструватися в Sense SuperApp з допомогою консультантів у магазинах Київстар можуть абоненти всіх мобільних операторів. На картці може відразу відобразитися кредитний ліміт до 30 тисяч гривень або за бажанням карткою можна користуватися як дебетовою. Крім цього, абоненти Київстар отримають ще ряд додаткових переваг:

  • додаткові бонуси при реєстрації, якщо ви новий клієнт банку: 50 бонусів на мобільний рахунок Київстар та 50 бонусів на рахунок програми лояльності Cash’U CLUB;
  • можливість кожні 7 днів замовити безкоштовний та безлімітний мобільний інтернет на цілий день завдяки акції «Щасливий день»;
  • у додатку Sense SuperApp абоненти Київстар можуть керувати своїм мобільним номером: отримувати всю актуальну інформацію про рахунок, підключати або відключати додаткові послуги, змінити тариф тощо.

Нагадаємо, що на початку вересня Київстар та Альфа-Банк Україна оголосили про успішне завершення пілотного етапу співпраці та про перехід на наступний – спільне просування послуг у цифровому банку Sense SuperApp.

Довідка про Альфа-Банк Україна:

Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться у першій десятці фінансових установ країни за обсягом активів.

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія. 

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Офіційні постачальники послуг