Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Sustainability звіт EVERLEGAL за 2021 рік

Sustainability звіт EVERLEGAL за 2021 рік

На початку 2022 року юридична компанія EVERLEGAL презентувала свій перший Sustainability звіт за 2021 рік.

Цей звіт містить важливе повідомлення для клієнтів та бізнес-партнерів EVERLEGAL про їх зусилля зробити EVERLEGAL відповідальним бізнесом в Україні.

Євгеній Дейнеко, керуючий партнер EVERLEGAL, зазначає:

«У EVERLEGAL ми віримо у великі ідеї. Ми також віримо у співпрацю з метою створення кращого майбутнього для наших клієнтів, бізнес-партнерів, партнерських юридичних фірм і нашої спільноти. Для цього ми започаткували в нашій фірмі те, що ми називаємо напрямком сталого розвитку. Це наш спосіб і обов'язок допомагати досягненню глобальних цілей сталого розвитку, діючи на місцевому рівні. Новий напрямок також дозволяє нам відкрито заявляти про наші цінності та активно звертатися до бізнесів-однодумців задля співпраці.

Наприкінці 2021 року ми раді представити наш перший звіт про сталий розвиток. Він містить інформацію про наш підхід, досягнення та майбутні зобов’язання, які спрямовані на досягення Цілей сталого розвитку ООН (ЦСР) та де, на нашу думку, EVERLEGAL може зробити найбільш вагомий внесок».

Якщо ви бажаєте дізнатися більше про шлях EVERLEGAL до сталого розвитку, цей звіт для вас: EVERLEGAL Sustainability Progress Report for 2021 

Офіційні постачальники послуг