Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Schneider Electric приєднується до ініціативи ВЕФ та передає електричне обладнання для відновлення необхідного гуманітарного постачання електроенергії в Україні

Schneider Electric приєднується до ініціативи ВЕФ та передає електричне обладнання для відновлення необхідного гуманітарного постачання електроенергії в Україні

Schneider Electric передали обладнання вартістю 4 мільйони євро для відновлення необхідного енергопостачання в Україні. Пожертвування було здійснено за підтримки Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у рамках поточних зусиль організації щодо визначення конкретних та практичних кроків, які її члени можуть зробити для підтримки гуманітарних потреб в Україні. За підтримки Міністерства енергетики України, обладнання буде використано державними та приватними компаніями, включно з ДТЕК, основним постачальником енергії в Україні, щоб допомогти відновити електроенергію для близько 1,5 мільйонів людей, які зараз не мають доступу до електропостачання.

11 березня ВЕФ скликав форум керівників компаній-партнерів, науковців, українських лідерів, зокрема, лідерів громадянського суспільства, щоб обговорити нагальні потреби країни у сфері потужностей та енергетики. Увагу у ході форуму, зокрема, було зосереджено на зусиллях щодо підтримки постачання електроенергії та тепла для громадян України.

За останніми даними, які обговорювалися на форумі, наразі без світла залишилися понад 1,5 мільйона людей у 1300 українських містах. Schneider Electric прагне зробити свій внесок у відновлення та підтримання енергопостачання для населення України. Реалізація цієї місії відбуватиметься у співпраці з ДТЕК, який має добре налагоджену мережу та досвід для надання гуманітарної допомоги по всій країні.

На додаток до пожертвування обладнання, Schneider Electric Foundation підтримує партнерську НУО «SOS Attitude» в організації табору біженців у Молдові.

Schneider Electric - міжнародна компанія, захист та безпека працівників якої залишається її основним пріоритетом. Компанія підтримує своїх українських працівників та їхні сім’ї тимчасовим житлом та у інших першочергових потребах. Окрім початкової пожертви в розмірі 1 мільйона євро, компанія також запустила внутрішню краудфандингову кампанію, яка дає змогу міжнародним співробітникам підтримати своїх українських колег та їхні сім’ї необмеженою сумою з боку компанії.

Офіційні постачальники послуг