Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Презентація інноваційної онлайн-платформи із безоплатною юридичною підтримкою для українців

Презентація інноваційної онлайн-платформи із безоплатною юридичною підтримкою для українців

16 березня у Києві на території першого інноваційного парку України – UNIT.City – відбулась попередня презентація унікальної юридичної онлайн-платформи, яка буде доступною для кожного українця, де б вони не перебували.

Данська рада у справах біженців (DRC) презентувала перші результати роботи над платформою, де команда EVERLEGAL залучена до розробки декількох ключових розділів, що забезпечують юридичну підтримку для українців під час воєнного стану.

Представники DRC поділились основними ідеями платформи, її позиціонуванням, багатофункціональними можливостями в отриманні правової допомоги, а також деталями, які забезпечують максимально ефективне та зручне користування онлайн-новинкою на юридичному ринку України.

В рамках заходу також пройшла панельна дискусія щодо використання цифрових інструментів у гуманітарному регулюванні в Україні за участі представників УВКБ ООН,  «Європа без бар’єрів» та Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Разом ми мали нагоду обговорити проєкт DRC, його майбутні перспективи та можливості, а також – партнерства із міжнародними організаціями та державними інституціями. Окрім того, усі учасники дискусії поділились своїми враженнями щодо проєкту та його вагомого впливу на цифровізацію та розвиток гуманітарного права в Україні загалом.

«Ми в EVERLEGAL без перебільшення захоплені платформою. Вона слугуватиме рушійним чинником прогресу в гуманітарному праві України. І головне – це ресурс, який забезпечить вільну, якісну та зручну юридичну підтримку нашим громадянам у такий важкий для України період. Це те, що нам зараз потрібно. Бути частиною цього проєкту – велика гордість для нашої команди та значний вклад у наш напрям сталого розвитку», – зазначила Дарія Кравець, керівник відділу маркетингу в EVERLEGAL.

Презентацію платформи також відвідав партнер EVERLEGAL Олександр Ружицький, який поділився своїми враженнями:

«Мені дуже сподобалась технічна складова платформи. Будь-який користувач може обрати собі юриста за напрямком галузі права, за регіоном проживання, та навіть може переглянути на мапі, який юрист знаходиться найближче до нього. Я вважаю, що платформа має хорошу перспективу до розвитку і буде дійсно корисною для багатьох користувачів».

EVERLEGAL продовжує роботу над проєктом і докладе усіх зусиль, щоб платформа надавала якомога більше інформації з найактуальніших питань для українців в цей час та забезпечувала рішення навіть у найскладніших ситуаціях, з якими стикаються громадяни сьогодні.

Уже в травні DRC планує офіційний запуск платформи. Зовсім скоро вона відкриє свої онлайн-дверцята для кожного українця та світу.

Офіційні постачальники послуг