Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Нова благодійна кампанія в McDonald’s – для будівництва першого Дому Рональда МакДональда

Нова благодійна кампанія в McDonald’s – для будівництва першого Дому Рональда МакДональда

01 грудня в усіх ресторанах McDonald’s в Україні з'явилися унікальні наліпки, спеціально випущені аби підтримати родини важкохворих дітей. Кампанія створена з єдиною метою – допомогти мамам і татам бути поруч з їхніми дітьми, а весь прибуток буде спрямований на будівництво першого в Україні Дому Рональда МакДональда. «Фундація Дім Рональда МакДональда» будує Дім на близько 50 кімнат на території найбільшої національної дитячої лікарні України, де сім’ї з усіх куточків України зможуть мешкати стільки скільки потрібно і безкоштовно для них.

Дизайн наліпок до зимових свят і для кампанії створила талановита українська художниця Марічка Рубан. Кожна наліпка є унікальною і доносить ідею наскільки важлива підтримка родини.

McDonald’s завжди прагне використовувати свій масштаб для підтримки людей і з турботою про громади, що зараз важливо як ніколи. Якщо раніше основною благодійною кампанією в Україні була щорічна «Долонька щастя», то з початком повномасштабного вторгнення і на вимогу часу компанія ініціювала додаткові благодійні програми, щоб мати змогу разом допомогти більшій кількості родин.

Благодійна кампанія триватиме з 1 по 31 грудня в усіх ресторанах або до їх повного розпродажу. Придбати наліпки можна в усіх McDonald’s, які працюють в Україні, через усі доступні каналах продажу: в ресторанах на касі, через термінали самообслуговування, на МакДрайві, через експрес-вікно, або ж при замовленні доставки, додавши вказані товари до замовлення.

Також всі небайдужі можуть перерахувати кошти на сайті «Фундації Дім Рональда МакДональда» https://rmhc.org.ua/ у будь-який зручний спосіб одноразово або стати щомісячним благодійником.


Про McDonald's в Україні

McDonald’s в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. McDonald’s щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. McDonald’s в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні.

Слідкуйте за сторінками McDonald’s в Україні в соцмережах Facebook, Instagram і YouTube.

Про Дім Рональда МакДональда

Один з головних пріоритетів McDonald’s – турбота про громади. Дім Рональда Макдональда — це не просто безкоштовне місце для проживання родин важкохворих дітей поруч із лікарнею. Це програма «дім поза домом», адже він забезпечує сім’ї всіма зручностями та комфортом, які дарує домівка, а також співчуттям та підтримкою команди Фундації, волонтерів та інших сімей. Родини можуть задовольнити всі базові потреби, щоб мати змогу зосередитися на головному — одужанні своєї хворої дитини. У будинку сім’ї з важкохворими дітьми зможуть проживати у комфортабельних спальнях з окремими санвузлами та душовими (заплановано 50 кімнат) скільки буде потрібно, користуватися сучасною кухнею, ігровими кімнатами, бібліотекою, у підвальному приміщенні буде облаштовано укриття. Все це в декількох кроках від лікарні. Дім Рональда Макдональда особливо допомагає сім’ям, які привезли хвору малечу з іншого міста чи села та не можуть дозволити собі дороговартісне тимчасове житло в Києві. У всьому світі завдяки меценатам збудовано та утримуються майже 400 таких програм, в Україні вона стане першою і буде побудована на території найбільшої національної дитячої лікарні України НДСЛ “ОХМАТДИТ”. Завдяки цьому під час лікування більше дітей будуть поруч із родинами, а батьки зможуть економити мільйони гривень на проживанні та харчуванні. Попередньо старт програми планується на 2025 рік.

Більше тут: https://rmhc.org.ua/shcho-my-robymo/dim-ronalda-makdonalda/.

Офіційні постачальники послуг