Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар встановив 108 нових базових станцій мобільного зв`язку

Національний телеком оператор продовжує інвестувати у розвиток мобільного зв`язку, не зважаючи на масштабні військові дії.   Наразі 95% телеком інфраструктури компанії працює в звичайному режимі. У 2022 році компанія Київстар збудувала 108 нових базових станцій для покращення якості зв`язку.

Київстар спрямовує великі ресурси на підтримку обороноздатності країни і допомогу суспільству.  В першому кварталі 2022 року Київстар інвестував у будівництво і розвиток в Україні мобільної мережі зв`язку 659 мільйонів гривень. Завдяки  цьому телеком мережа компанії стабільно працює, забезпечуючи абонентів доступом до критично важливих послуг зв`язку.

У січні-травні 2022 року національний телеком оператор збудував 108 нових базових станцій мобільного зв`язку. Зокрема 53 базових станцій збудовано в містах на Заході України, 27 базових станцій – у Вінницькій, Житомирській, Київській і Черкаській областях. На Сході України – збудовано 20 базових станцій, з них найбільше у Харківській області. На Півдні України встановлено 8 нових базових станцій.

Завдяки розширенню мережі компанія може краще забезпечувати зв`язок у тих регіонах, де є зростання трафіку. Так,  майже 5 млн абонентів, які до війни знаходились у великих містах, мігрували в сільську місцевість у межах своїх областей. А ще приблизно 4 млн абонентів  - переїхали в інші регіони, переважно на Захід України.

Також за час військових дій спеціалісти телеком оператора  усунули десятки тисяч аварійних ситуацій, які виникли внаслідок пошкодження телекомунікаційної інфраструктури. Наразі 95% телеком інфраструктури компанії працює у штатному режимі, забезпечуючи мобільний зв`язок і швидкісний інтернет для 26 мільйонів абонентів.

Крім цього компанія з лютого 2022 надала абонентам послуг і бонусів без стягнення плати на суму еквівалентну 425 млн грн, а також перерахувала понад 33 млн грн благодійної допомоги на гуманітарні потреби військових, лікарень, літніх людей та постраждалих від війни.

Офіційні постачальники послуг