Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Корпорація FMC та міжнародна організація «ХАЛО Траст» об’єднують зусилля для підвищення безпеки агрогосподарств через програми розмінування в Україні

Корпорація FMC та міжнародна організація «ХАЛО Траст» об’єднують зусилля для підвищення безпеки агрогосподарств через програми розмінування в Україні

Київ, 3 квітня 2023 року – Корпорація FMC, провідна світова аграрна науково-виробнича компанія, та ХАЛО Траст, гуманітарна неурядова організація, місія якої полягає у захисті життів та відновленні засобів для існування людей, які постраждали від війни, оголосили про співпрацю з метою підвищення безпеки агрогосподарств в Україні.

В рамках кампанії "Культивуємо свободу" корпорація FMC спрямує 3% своїх доходів від продажів в Україні у 2023 році на розширення зусиль ХАЛО Траст з розмінування у постраждалих регіонах по всій країні. Завдяки цьому фінансуванню ХАЛО Траст зможе значно збільшити свої можливості з розмінування українських агрогосподарств.

"Ми з гордістю оголошуємо про наше партнерство з ХАЛО Траст – вже понад три десятиліття їхня масштабна діяльність з розмінування допомагає підвищити безпеку та покращити умови життя в багатьох країнах, що постраждали від військових дій, – наголосив Марк Дуглас, президент і головний виконавчий директор FMC. – Цей проєкт не лише гарантує українським аграріям безпечне повернення на свої поля для посіву та збору врожаю, але й сприяє підвищенню продовольчої безпеки в усьому світі. Завдяки цій співпраці ми прагнемо створити майбутнє, в якому аграрії зможуть обробляти свої землі, не боячись вибухонебезпечних залишків війни, і створити умови до потужних кроків з відбудови, що принесе користь сільським громадам і всій країні".

Джеймс Коуен, генеральний директор ХАЛО Траст, прокоментував: "Ми надзвичайно вдячні корпорації FMC за щедрий внесок у фінансування нашої роботи з порятунку життя в Україні. Це дозволить нам інвестувати в людей, обладнання та нові технології, необхідні для виконання надзвичайного завдання – зробити Україну безпечною від наземних мін, бомб та снарядів. За підтримки FMC ми направимо групи з розмінування та критично важливе обладнання, щоб очистити землю для українських аграріїв, їхніх родин та громад".

Співпраця між FMC та ХАЛО Траст розпочнеться у квітні в кількох громадах в різних регіонах України.

Деталі: Відео

Щоб дізнатися більше, слідкуйте за нами у соціальних мережах:

Facebook https://www.facebook.com/fmcua

LinkedIn https://www.linkedin.com/showcase/fmc-ukraine-agro/

Сторінка проєкту: https://cultivatingfreedom.fmc.com.ua/


Про FMC

Про FMC Корпорація FMC (США) — це міжнародна аграрна науково-виробнича компанія, метою діяльності якої є допомога виробникам харчових продуктів, кормів, волокна та біопалива з урахуванням збільшення чисельності населення планети та змін природного довкілля. Інноваційні рішення FMC у сфері захисту рослин, включаючи біопрепарати, підживлення рослин, цифрове та точне землеробство, дають можливість фермерам, агрономам, спеціалістам з догляду за ґрунтом та боротьбі зі шкідниками розв'язувати найскладніші проблеми економічно ефективно, не завдаючи шкоди довкіллю. Сьогодні компанія має близько 6 400 співробітників на більш ніж 100 підприємствах по всьому світу. FMC розпочала свою діяльність в Україні у 1992 році. Засоби захисту рослин компанії — це провідні інсектициди на основі торгових марок Ринаксипір® та Циазипір®, а також гербіциди та фунгіциди, що є критично важливими для багатьох ключових сільськогосподарських культур в Україні.

Про ХАЛО Траст

ХАЛО Траст – це міжнародна неурядова організація, місія якої полягає у захисті життів та відновленні засобів для існування людей, які постраждали від конфліктів. З 1988 року ХАЛО допомагає постраждалим в очищенні території від наземних мін та вибухонебезпечних залишків війни, які несуть загрозу життю людей. Організація працює у 30 країнах світу і налічує близько 12 000 співробітників, переважна більшість з яких –місцеві жителі, які пройшли навчання, щоб зробити свої громади безпечними. В Україні ХАЛО працює з 2016 року. Після повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року організація розширила свою програму, включивши до неї очищення від мін та інших вибухонебезпечних предметів деокуповані території навколо Києва, Харкова та Миколаєва.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Альона Желеф
+38 (050) 386 98 55
alyona.zhelef@fmc.com

Олена Зеленіна
+38 (067) 543 20 62
ozelenina@be-it.com.ua

Офіційні постачальники послуг