Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інтерв’ю з Вірою Савченко для Американської торговельної палати в Україні: Стійкість та інновації BDO в Україні під час війни

Інтерв’ю з Вірою Савченко для Американської торговельної палати в Україні: Стійкість та інновації BDO в Україні під час війни

У нещодавньому інтерв’ю для Американської торговельної палати в Україні Віра Савченко, генеральний директор BDO в Україні, поділилася думками про те, як компанія та її співробітники продемонстрували неабияку стійкість в умовах війни, що триває.

Дискусія розгорнулася навколо ключових стратегій, які BDO в Україні застосовує, щоб пережити ці складні часи, зосередившись на плануванні сценаріїв, аналізі ризиків, адаптації до віддаленої роботи та швидкому впровадженні передових технологій, таких як штучний інтелект (ШІ).

  • Про стійкість BDO в Україні

Значна частина стратегії компанії включає в себе надійне сценарне планування та аналіз ризиків. Пані Віра детально розповіла, як керівництво оцінює ширший контекст ризиків, включно з тими, що пов’язані з ІТ-системами. Такий комплексний підхід дозволив BDO в Україні передбачити потенційні виклики та ефективно їх пом’якшити, підтримуючи стабільність та безперервність діяльності компанії.

  • Адаптація робочого середовища

Перехід на віддалену роботу був критично важливим кроком, оскільки безпека і благополуччя співробітників стали головним пріоритетом. Віра Савченко розповіла, як компанія успішно перевела 200 співробітників у домашні офіси, зосередившись на забезпеченні надійного зв’язку та передових ІТ-систем для підтримки віддаленої роботи. Ця швидка адаптація мала вирішальне значення для підтримки продуктивності та морального духу серед персоналу.

  • Впровадження штучного інтелекту та Microsoft Copilot

Інноваційний підхід BDO до впровадження технологій відіграв вирішальну роль у нашій стійкості. Пані Віра розповіла про створення команд швидкого реагування, які займаються новими технологіями, зокрема штучним інтелектом. Наприклад, в листопаді минулого року за одну ніч була сформована команда для впровадження технології штучного інтелекту, що підвищило ефективність усіх операцій. Швидке впровадження Microsoft Copilot та інших інструментів штучного інтелекту через внутрішні конкурси викликало ентузіазм і підвищило ефективність, що демонструє прихильність співробітників до використання найсучасніших інструментів заради покращення своєї діяльності.

  • Можливості та зростання

Незважаючи на сьогоднішні реалії, компанії вдалося знайти можливості для зростання. У відповідь на війну, компанія швидко розробила нові напрямки послуг, зосередившись на розбудові потенціалу та міжнародних проєктах. Така проактивна позиція не тільки допомогла BDO в Україні підтримувати свою діяльність, але й позиціонувала її для майбутнього розширення та успіху. Фахівцями компанії вже розроблено інформаційні посібники для інвесторів, які поєднують в собі глибокі знання ринку та практичний досвід.

  • Комунікація як ключ до стійкості

Ефективна комунікація була наріжним каменем стратегії у воєнний час. Віра Савченко підкреслила важливість збалансування комунікації з міжнародними партнерами, знаходження правильного балансу між оптимізмом і реальністю. Такий ретельний підхід гарантує, що зацікавлені сторони залишаються поінформованими та залученими, зміцнюючи довіру та співпрацю.

Завдяки стратегічному плануванню, технологічним інноваціям та ефективній комунікації, BDO в Україні долає складнощі операцій у воєнний час з надзвичайною спритністю та далекоглядністю. Досвід нашої компанії свідчить про силу адаптивності та стійкості перед обличчям безпрецедентних викликів.

Запрошуємо вас звернутися до нашої компанії для консультацій з питань міжнародної співпраці, інвестиційних ініціатив у відновлення України, впровадження штучного інтелекту та ін. Ми гарантуємо Вам всебічну підтримку та надання кваліфікованих рекомендацій для успіху ваших проєктів.

Переглянути інтерв’ю можна за посиланням (доступно англійською мовою) https://youtu.be/v8ZLLawGYUU.

Офіційні постачальники послуг