Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Hillmont Partners – юридичний радник міжнародної угоди з венчурного фінансування за участю британської компанії у секторі спорту і відпочинку

Юридична фірма Hillmont Partners виступила радником приватного інвестора в угоді з придбання частки у британській провідній компанії, що спеціалізується на наданні послуг зі спорту та оздоровчого дозвілля.

Кошти, залучені внаслідок успішної реалізації угоди, дозволять розташованій у Лондоні компанії продовжити розвиток спортивного бізнесу і розширити діяльність у форматі інноваційного навчального центру з організації оздоровчого дозвілля. Юристи Hillmont Partners надали приватному акціонерові правову допомогу зі структурування і документування угоди та забезпечили повний юридичний супровід процесу венчурного інвестування.

«Ми дуже пишаємося тим, що мали можливість підтримати нашого клієнта під час здійснення його ефективної інвестиції в індустрію здорового дозвілля», — коментує Валентин Засуха, старший партнер Hillmont Partners, керівник практики корпоративного права та M&A.

Старший партнер Валентин Засуха очолював команду Hillmont Partners під час роботи над угодою за підтримки старшого юриста Ірини Нагорняк.

Офіційні постачальники послуг