Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Фінтех-компанія Wirex запускає продукт в Україні для купівлі криптовалют

Фінтех-компанія Wirex запускає продукт в Україні для купівлі криптовалют

Глобальна крипто-процесингова компанія Wirex виходить на ринок України. Тепер українці можуть безперешкодно купувати та обмінювати Bitcoin, Ethereum, Dogecoin та більше 20 інших топових криптовалют, а також створювати накопичувальні рахунки на базі технології DeFi – децентралізованих фінансів.

Wirex – ліцензована британським фінансовим регулятором (FCA) платформа, продукт якої прагне зробити криптовалюти доступними для кожного. Для своїх клієнтів компанія пропонує найвигідніші OTC-курси обміну криптовалют, що найчастіше зберігаються лише для фондів та великих гравців.

Також для українських користувачів доступні X-Accounts – це накопичувальні криптовалютні рахунки на базі децентралізованих фінансових додатків (DeFi), які дозволяють заробити до 16% складних відсотків на вибрані валюти на рік. Розрахунок відбувається щодня, а виплати – щотижня, без будь-яких додаткових комісій та зборів. Крім того, клієнти мають можливість отримувати відсотки у WXT – внутрішній криптовалюті Wirex.

“Україна знаходиться у топ-3 країнах світу за індексом прийняття криптовалют, і ми давно планували вийти на цей ринок, оскільки вважаємо його перспективним. Крім того, саме наші українські розробники створюють фінтех-продукт Wirex, яким користуються вже понад 4 млн користувачів по всьому світу. Наша мета – показати, що цифрові валюти – це просто та зручно”, – говорить CTO Wirex Руслан Колодяжний.

Наразі Wirex активно зростає, тому компанія у пошуках талановитих розробників з усієї України, які хочуть приєднатися до створення інноваційного фінтех-продукту.

За словами CTO Wirex, наступні кроки з розвитку продукту в Україні – випуск віртуальної картки для Apple Pay та Google Pay, а також пластикової картки, яка дозволить розплачуватись криптовалютою за товари та послуги в українських мерчантів, автоматично конвертуючи цифрові валюти у гривні.


Про Wirex

Wirex – британська фінтех-компанія, продукт якої дозволяє використовувати криптовалюти на рівні із традиційними грошима для покупок товарів та послуг. Організація має ліцензію британського фінансового регулятора FCA та є першою криптовалютною компанією, що отримала принципіальне членство Visa та Mastercard, що дозволяє компанії самостійно випускати платіжні картки. Наразі картками Wirex MasterCard та Visa користуються понад 4 млн користувачів у 130 країнах.

Wirex стрімко зростає, успішно запустивши карткову програму в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та випустивши власний токен Wirex Token (WXT), на пресейлі якого компанії вдалося отримати $3 млн інвестицій.

Місія Wirex – надати людям можливість користуватися перевагами світу, де всі валюти рівні.

Офіційні постачальники послуг