Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Фермерка з Волині створила виробництво охолодженого перепелиного м’яса завдяки гранту від Corteva Agriscience

Ірина Бандура, власниця волинської сімейної перепелиної ферми, коштом гранту від міжнародної науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience наприкінці березня 2024 року запустила проєкт «Перепелятко-Бандурятко: від яйця до м’яса» – виробництво охолодженого перепелиного м'яса, що дозволить збільшити річний прибуток ферми на 23%. Також проєкт допоможе покращити раціон хворих Волинського обласного шпиталю для ветеранів війни, куди щомісячно будуть передавати для пацієнтів частину виробленої продукції – м’яса та яєць. Грант був отриманий в рамках освітньо-грантової програми TalentA восени 2023 року.

Родинна ферма Ірини Бандури працює вже чотири роки та, маючи поголів`я в 4000 птахів, постачає перепелині яйця в магазини Луцька. Розпочата росією повномасштабна війна призвела до різкого зменшення виробничих потужностей великих виробників перепелиних яєць в південних та східних регіонах України, через що на ринку виник певний дефіцит продукції та з`явився запит на охолоджене  перепелине м’ясо навіть попри збільшення собівартості продукції через здорожчання електроенергії та цін на паливо. Зростання попиту підштовхнуло Ірину задуматися про масштабування бізнесу, для чого вона пішла навчатися у програму TalentA-2023 та взяла участь у грантовому конкурсі.

«Виходячи з потенційного розміру ринку та трендів до збільшення споживання органічної та дієтичної продукції, ми з родиною вирішили розвивати бізнес і я взяла участь у програмі TalentA, яка не тільки допомогла мені запустити новий вид продукції, що є дуже корисним для здоров’я мешканців громади, здоров'я наших воїнів, яким ми плануємо передавати м’ясо, а й познайомила мене з великою кількістю неймовірних фермерок України, разом з якими я пишаюся можливістю робити свій вклад в продовольчу безпеку країни», — прокоментувала Ірина Бандура.

«Протягом чотирьох років, які реалізується TalentA, ми неодноразово спостерігали, як жінки роблять невеликі фермерські проєкти потужними гравцями в громадах, розкриваючи нові можливості. Адже ініціативні жінки, які займаються виробництвом сільськогосподарської продукції, – це саме та рушійна сила, яка здатна підтримати продовольчу безпеку та зміцнити економіку країни. Саме тому ми в Corteva спрямовуємо свої зусилля на їх підтримку, виконуючи своє призначення збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», − говорить Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі, координаторка та голова експертної ради Програми TalentA в Україні.

Освітньо-грантова програма TalentA реалізується Corteva за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України заради розвитку жіночого фермерства та зміцнення сільських громад через розширення можливостей з освіти та доступу до фінансів для фермерок з сільської місцевості. Протягом повномасштабної війни TalentA є одним з соціальних проєктів, що підтримуються Corteva для підтримки українців.


Про Corteva Agriscience

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) — це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. Corteva створює вигідні ринкові переваги завдяки своїй унікальній стратегії дистрибуції, а також збалансованому та глобально різноманітному поєднанню насіння, засобів захисту рослин, цифрових продуктів і послуг. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне максимізувати продуктивність для фермерів, одночасно співпрацюючи з зацікавленими сторонами в усій продовольчій системі, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://www.corteva.com.ua

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagramLinkedInTwitter та YouTube.

™ ® SM Торгові марки та знаки обслуговування Corteva Agriscience та її афілійованих компаній.

Контакти:

Відділ корпоративних комунікацій Corteva Agriscience  – Україна

UA.Communications@corteva.com

099 0800216

Офіційні постачальники послуг