Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

EVERLEGAL виступила юридичним партнером UNIT.City в угоді з Європейським інвестиційним банком (EIB) щодо кредиту на 50 млн. євро

EVERLEGAL виступила юридичним партнером UNIT.City в угоді з Європейським інвестиційним банком (EIB) щодо кредиту на 50 млн. євро

01.07.2020 року перший інноваційний парк в Україні, UNIT.City, анонсував укладення угоди із Європейським інвестиційним банком (EIB), який надасть кредит на 50 млн. євро для фінансування розвитку UNIT.City.

Ця угода сприятиме створенню одного з найбільших іноваційних центрів, що об'єднує спеціалізовану інфраструктуру з інноваційною екосистемою для ІТ та технологічних компаній Центральної та Східної Європи.

Команда EVERLEGAL супроводжувала процес залучення фінансування для UNIT.City на усіх етапах переговорів та підписання трансакційної документації. Також EVERLEGAL надала комплексну юридичну підтримку UNIT.City у процесі проведення Європейським інвестиційним банком процедури due diligence проекту та юридичні консультації стосовно окремих аспектів надання забезпечення з урахуванням особливостей українського законодавства.

По даному проекту команда EVERLEGAL працювала у складі партнера Андрія Оленюка, юристів Ольги Городнюк, Лідії Ватутіної та Василини Бельо.

Офіційні постачальники послуг