Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

EVERLEGAL Sustainability Progress Report 2022

EVERLEGAL Sustainability Progress Report 2022

У лютому 2023 року юридична компанія EVERLEGAL презентувала свій другий Sustainability звіт, який охоплює їх підтримку, цінності, досягнення та майбутні пріоритетні зобов’язання, відповідно до того, де команда EVERLEGAL бачить свій найбільш вагомий внесок у свободу України та Цілі сталого розвитку ООН: http://bit.ly/3J2e8p2

Євгеній Дейнеко, керуючий партнер EVERLEGAL:

"2022 рік був дуже складним для нашої країни. Незважаючи на це, як фірма, як сильна українська команда, ми об’єднали зусилля та зробили значні кроки в напрямку сталого розвитку, підтримуючи український народ і стоячи з Україною.

Ми продовжували наш активний внесок у досягнення ЦСР ООН у рамках нашого напряму сталого розвитку, зосереджуючись на трьох основних цілях (3, 16, 17). Ми сприяли їх досягненню через власні ініціативи, а також через партнерство з іншими організаціями, про що ви можете дізнатись детальніше у нашому звіті.

Багато роботи вже зроблено, але ще більше на нас чекає попереду.

Я вражений тим, скільки інших компаній та організацій у всьому світі поділяють ті самі цінності та підтримують Україну. Тому я переконаний, що об’єднавши наші зусилля, ми зможемо створити краще спільне майбутнє.

Від усіх нас в EVERLEGAL хочемо подякувати кожному, хто підтримуєте український народ! Ми на шляху до свободи і перемоги!".

Якщо ви бажаєте дізнатися більше про шлях компанії EVERLEGAL до сталого розвитку, цей звіт для вас: http://bit.ly/3J2e8p2

EVERLEGAL - PARTNER OF THE FUTURE

Офіційні постачальники послуг