Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

EVERLEGAL стала юридичним партнером краудфандингової платформи для стартапів BeFunders

EVERLEGAL стала юридичним партнером краудфандингової платформи для стартапів BeFunders

В Україні розпочала свою діяльність краудфандингова (equity crowdfunding) платформа для стартапів BeFunders. Це унікальна для України платформа, яка вже сьогодні допомагає стартапам залучати фінансування на ранніх стадіях та юридично правильно оформлювати відносини між інвестором і стартапом, уникаючи ризиків для обох сторін.

BeFunders була створена за аналогією із Seedrs, Crowdcube, Seedinvest – найбільш відомими у світі краудфандинговими (equity crowdfunding) платформами, професійність і ефективність яких перевірена часом.

Платформа призначена для фінансування виключно стартапів та створюватиме умови для їх взаємодії із інвесторами в Україні. Так, фактично будь-яка особа зможе виступити інвестором і підтримати українські стартапи, а стартапи, у свою чергу, матимуть можливість залучити кошти на розвиток своїх ідей.

Для цього BeFunders пропонує:

  • надання стартапам гайдлайну, який дозволить проаналізувати, чи матиме стартап успіх на ринку, тобто чи зможе в майбутньому "грати у вищій бізнес-лізі";
  • надання інформації, як виправити помилки та удосконалити концепцію майбутнього стартапу;
  • допомогу в успішному проходженні перевірки на фінансову прозорість для залучення інвестицій;
  • створення сприятливих умов для взаємодії між стартапом та інвесторами; та
  • надання зразку угоди про інвестиційний внесок між стартапом та інвесторами.

Платформа заснована Андрієм Порадою та Анною Сапунцовою – досвідченими професіоналами у сфері фінансів, фінансових ринків, операційного менеджменту і трансформації бізнесу.

EVERLEGAL приєдналась до платформи BeFunders у якості юридичного партнера. Команда практики Інновацій та технологій EVERLEGAL забезпечуватиме юридичну підтримку стартапам у питаннях реєстрації компаній та здійснюватиме подальший юридичний супровід стартапів щодо їх операційної діяльності.

Ще одним із партнерів BeFunders виступає Demium Startups – іспанський бізнес-інкубатор, який забезпечив успішну організацію більше 150 стартапів у 7 країнах світу.

Для того, щоб дізнатися більше про BeFunders, завітайте на сайт.

Офіційні постачальники послуг