Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

EVERLEGAL – юридичний партнер Норвезької Ради у справах біженців в Україні (NRC)

EVERLEGAL – юридичний партнер Норвезької Ради у справах біженців в Україні (NRC)

Ми раді поділитись новиною, що EVERLEGAL стала юридичним партнером Норвезької Ради у справах біженців в Україні (NRC).

Команда EVERLEGAL надає всебічну юридичну підтримку NRC з повного спектру юридичних питань, що виникають в діяльності міжнародної організації в Україні. До роботи залучено юридичну команду із 9 юристів фірми під керівництвом керуючого партнера Євгенія Дейнеко, партнера Олександра Ружицького та проєктного менеджера Дарії Кравець.

Коротко про NRC

Норвезька рада у справах біженців розпочала гуманітарну місію в Україні в листопаді 2014 року й наразі реалізує програми в таких сферах: правова допомога та консультування, розповсюдження гігієнічних та наборів першої необхідності, грошова допомога та допомога з відновленням житла тощо. Протягом 2022 року, Норвезька рада у справах біженців надала допомогу для понад 400 000 людей, що вимушені були покинути свої домівки або постраждали від бойових дій.

Юридична підтримка неурядової організації, яка допомагає українцям в складний час,  має велике значення для EVERLEGAL як для відповідального бізнесу в Україні, так і компанії, яка активно підтримує Сталий розвиток.

Наша робота над даним проєктом є ще одним кроком для досягнення Глобальних цілей сталого розвитку ООН, а саме:

  • Ціль 16. Мир, справедливість та сильні інституції

Ми дякуємо команді Норвезької Ради у справах біженців (NRC) за довіру EVERLEGAL.

Наша команда докладе усіх зусиль, щоб забезпечити успішну діяльність NRC в Україні!

Офіційні постачальники послуг