Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Допомогти постраждалим тваринам тепер можна через SMS

Vodafone Україна та Благодійний фонд «ЮАЕНІМАЛС» запустили короткий номер 88006 для збору благодійних внесків на допомогу тваринам, які постраждали унаслідок війни.

Відтепер кожен абонент передплати Vodafone Україна може зручно та легко зробити свій внесок для допомоги тваринам, які постраждали унаслідок війни. Для цього достатньо відправити SMS-повідомлення будь-якого змісту на короткий номер 88006.

Вартість благодійного SMS-повідомлення ‒ 20 гривень. Гроші списуватимуться з мобільного рахунку. Послуга діє тільки для абонентів передплати.

Команда гуманістичного руху UAnimals рятує постраждалих від війни тварин (від котів до левів): евакуює їх із гарячих точок, допомагає притулкам і волонтерам із прифронтових районів кормом та ліками для тварин, відбудовує знищені притулки та сприяє стерилізації. Крім того, UAnimals привертають увагу світової спільноти до екоциду, який чинить росія під час війни в Україні, знищуючи не лише людей та міста, а й довкілля та все живе у ньому.

Офіційні постачальники послуг