Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS виступила юридичним радником компанії FAS Energy у зв’язку з придбанням сонячної електростанції в Київській області

Міжнародна юридична фірма CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang у Києві виступила юридичним радником компанії FAS Energy щодо придбання сонячної електростанції в українського девелопера. Електростанція будується в Київській області, і її очікувана потужність становитиме 112 МВт. Дана трансакція є другою великою інвестицією FAS Energy в Україні.

Команда CMS надавала юридичні консультації щодо всіх аспектів трансакції, в тому числі з питань українського та англійського права у зв'язку з різними аспектами реалізації проєкту, будівництва, а також у зв’язку з отриманням дозволу на концентрацію та підготовкою трансакційних документів.

У складі основної команди CMS працювали Керуючий партнер Віталій Радченко (Практика енергетики та проектів), Старший юрист Мар’яна Саєнко та Юрист Ігор Павлюков (Практика корпоративного права).

Партнер Ольга Бєлякова (Практика конкуренційного права) консультувала щодо процедури отримання дозволу на концентрацію для трансакції за підтримки Старшого юриста Миколи Гелетія (Практика конкуренційного права).

Компанія FAS Energy була заснована у 2013 році як дочірнє підприємство групи компаній Fawaz AlHokair Group, яка здійснює свою діяльність у сфері відновлюваної енергетики у країнах Близького Сходу та за його межами.

Віталій Радченко, Керуючий партнер київського офісу CMS, так прокоментував цю подію: «Це важлива трансакція та яскравий показник довіри інвестиційної спільноти до України (навіть під час воєнного стану) та поступового відновлення її M&A активності. Ми раді забезпечувати юридичний супровід FAS Energy у зв’язку з їхньою другою масштабною інвестицією в Україні та сподіваємося на їхнє невпинне зростання та подальше розширення».


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко
E: darina.gordienko@cms-cmno.com
T: +380 44 3913377

ПРИМІТКИ ДЛЯ РЕДАКТОРІВ

Про CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Ukraine

Команда київського офісу CMS продовжує забезпечувати клієнтам юридичний супровід за допомогою функціонування операційних центрів у Будапешті та на території України. CMS створила центр у Будапешті задля того, аби наші працівники залишалися в географічно близькому регіоні, недалеко від дорогих їм людей, а також аби фірма була здатна забезпечувати максимальний можливий обсяг юридичних послуг. Окрім цього була утворена маленька громада CMS на південному заході України.

Про CMS

CMS була заснована у 1999 році та є інтегрованою міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 4800 юристів. Фірма має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам (від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів) CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, надають широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості та будівництва.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг