Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

CMS виступила юридичним радником CWP щодо придбання проекту вітроелектростанції в Україні

Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang виступив юридичним радником CWP Europe (далі – «CWP») щодо придбання проекту вітрової електростанції потужністю 73 МВт. Придбання є першою інвестицією CWP в Україну.

CWP Europe є провідною платформою з розвитку відновлюваної енергетики у Південно -Східній Європі, її проекти на стадії розвитку мають потужність понад 1400МВт. CWP Europe належить CWP Global, міжнародній компанії-девелоперу енергетичної інфраструктури, яка здійснює діяльність у Європі та Австралії.

Будівництво проекту вітроелектростанції, що знаходиться у Херсонській області на півдні України, розпочнеться у 2023 році, завдяки якому вдасться залучити 76 млн євро інвестицій та забезпечити 360 робочих місць. Придбання є важливим кроком для CWP та її амбітними планами в Україні, де відновлювані джерела енергії становили лише 4% від частки загального виробництва енергії у 2015 році, що зараз, як передбачається, досягне 25% протягом наступних десяти років.

Голова CWP Марк Крендал сказав: «Враховуючи важливий потенціал відновлюваних джерел енергії в Україні, та завдяки її близькості до зростаючого ринку, вибір CWP Global України для інвестування став очевидним.»

CMS виступила в якості трансакційного юридичного радникаCWP з питань англійського та українського права, в тому числі провела юридичний аудит, працювала над підготовкою та узгодженням договору купівлі-продажу.

Віталій Радченко, керівник практики енергетики та проектів київського офісу CMS коментує: «Ми раді супроводжувати CWP в ході їх першої знакової інвестиції в Україну. Придбання свідчить про впевненість у довгостроковій перспективі сектору відновлювальної енергетики України та її подальший потенціал розвитку. CMS має всі можливості для консультування складних трансакцій з придбання за англійським правом у сфері відновлюваної енергетики, враховуючи наш успішний досвід представництва деяких передових світових компаній в Україні, Європі, Великій Британії та у всьому світі».

Роботу команди CMS очолювали партнери Віталій Радченко (практика енергетики та проектів) та Ігор Олехов (практика банківського та фінансового права), за підтримки Марини Ільчук (радника практики енергетики), Ореста Матвійчука (старшого юриста з кваліфікацією за англійським правом), Вікторії Ставчук (старшого юриста практики комерційного та податкового права), Ігоря Павлюкова (юриста практики комерційного права) та Дениса Гаценюка (юриста практики корпоративного права).


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

E: darina.gordienko@cms-cmno.com/+38044 3913377

Примітки для редакторів:

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інфраструктури та проектів, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг