Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс надала консультації Smart Holding щодо завершеної угоди з продажу Unex Bank

Астерс діяла в якості юридичного радника Withine Investments LTD (Кіпр), дочірньої компанії Smart Holding (однієї з найбільших промислово-інвестиційних груп України), щодо завершеного 15 квітня 2021 року продажу 100% акцій  у АТ "ЮНЕКС БАНК" компанії Dragon Capital Investments Limited (Кіпр) та Івану Світеку.

Договір купівлі-продажу акцій 100% акцій АТ "ЮНЕКС БАНК" було підписано у грудні 2020 року. Сума угоди не розголошується.

Юридичний супровід проєкту включав, зокрема, участь в підготовці договору купівлі-продажу акцій та інших документів щодо угоди, а також координацію процедур укладення та закриття угоди.

Над проєктом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі старшого партнера Армена Хачатуряна та старшого юриста Максима Терещука.


Smart Holding – одна з найбільших промислово-інвестиційних груп України. Інтереси Smart Holding зосереджені в галузях, які є ключовими для економіки країни. Підприємства Smart Holding інвестують в об'єкти сфери гірничо-металургійного та нафтогазового комплексів, банківського сектору, сільського господарства, суднобудування та нерухомості.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг