Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Asters консультує компанію “Агросем” у зв’язку із залученням фінансування від ЄБРР на суму 9,6 млн. євро

Asters виступає юридичним радником української сільськогосподарської групи компаній «Агросем» у зв'язку із залученням фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на суму 9,6 млн. євро.

Кошти кредиту будуть використані на розширення залізничного терміналу біля українсько-польського кордону, будівництво зерноперевалювального і контейнерного комплексу із загальною пропускною спроможністю понад 400 тис. тон на рік. Це допоможе покращити транспортне сполучення України з країнами ЄС та розвинути альтернативні експортні маршрути, які були суттєво порушені через повномасштабне вторгнення Росії.

Над проєктом працювала команда практики банківського та фінансового права Asters у складі партнера Романа Степаненка та старшого юриста Олексія Лацька.


Група компаній "Агросем" входить до першої п’ятірки дистриб’юторів добрив, сільськогосподарської техніки та засобів в Україні. Вона також займається вирощуванням і трейдингом сільськогосподарських культур та має власний залізничний термінал у Львівській області на заході України.

Asters — найбільша українська юридична фірма повного циклу з офісами в Києві, Брюсселі, Лондоні та Вашингтоні. Фірма має доступ до понад 125 юрисдикцій через розвинену мережу партнерських юридичних фірм. Asters та її юристи постійно отримують визнання провідних міжнародних рейтингів, зокрема Chambers & Partners, The Legal 500 EMEA, IFLR1000, GAR1000, GCR100, The Lawyer, Best Lawyers, Who’s Who Legal.

Офіційні постачальники послуг