Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Анжеліка Лівіцька працює над вдосконаленням законодавства у сферах екології, будівництва та надрокористування

Радниця та керівниця практик будівництва, захисту довкілля та сталого розвитку Asters Анжеліка Лівіцька разом з іншими експертами долучилась до роботи профільних комітетів Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) та Конфедерації будівельників України (КБУ) щодо розробки законодавства дерегуляції на час дії воєнного стану та період відновлення і відбудови України.

Як юридичний радник Комітету промислової екології та сталого розвитку ЄБА, Анжеліка підготувала ряд правових висновків щодо профільних законопроєктів та нормативно-правових актів, зокрема:

  • законопроєкту №7331 щодо дерегуляції бізнесу
  • позиції щодо подання декларації на отримання дозвільних документів на період воєнного часу
  • законопроєкту №6544 про впровадження раціональної моделі споживання природних ресурсів і продукції
  • проєкт позиції щодо збору та використання коштів з податку на викиди СО2

У рамках спільної роботи Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіон) і КБУ, експерти підготували та надали обґрунтування щодо змін правового регулювання у сферах будівництва, просторового планування, екології, критичного імпорту та інших питань, зокрема:

  • постанови Уряду про внесення змін до Порядку затвердження проєктів будівництва і проведення їх експертизи
  • алгоритму першочергових дій щодо ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд
  • про внесення змін до Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об'єктів будівництва

Ці законотворчі ініціативи допоможуть запустити економіку, будівельну галузь, виробництво будівельних матеріалів після закінчення війни.

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. З перших днів війни фірма відмовилась від клієнтів з росії та виділила 500 тис. євро для надання підтримки ЗСУ, ТрО та цивільним.

Офіційні постачальники послуг